لیست قیمت منبع آب در خراسان رضوی و مشهد

مخزن آب در خراسان رضوی نه تنها برای فصل گرم و خشک بلکه برای سایر فصل ها نیز ضروری است، استان خراسان رضوی و شهر مشهد به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا علیه السلام سالانه پذیرای تعداد قابل توجهی زائر می باشد؛ همچنین برای اسکان یافتن زائران عزیز هتل و هتل آپارتمان های بسیاری ساخته شده است. با توجه به موضوع کم آبی سد های بسیاری در سراسر استان وجود دارد اما تنها ۲۸ درصد این سد ها آب دارند؛ بنابراین تامین آب و فشار آب برای این حجم از ساختمان بویژه ساختمان های دارای ارتفاع زیاد برای رفاه حال ساکنان و زائران عزیز بسیار مهم و ضروری است.

چه مخزن آبی برای شهر مشهد مناسب است؟

همانطور که گفته شد تامین آب مصرفی در شهر مشهد بسیار مهم و حیاتی است، از این رو بهترین پیشنهاد برای تامین آب مصرفی استفاده از مخزن آب در خراسان رضوی و دیگر استان هاست. مخزن آب انواع مختلفی دارد ولی بهترین و پرطرفدار ترین آن، مخزن آب پلی اتیلن در مشهد می باشد.

مخزن آب پلی اتیلن در مشهد

 مخزن پلی اتیلن یا همان مخزن پلاستیکی چندین سال است که جایگزین مخازن فلزی و گالوانیزه شده است. این مخازن برای ذخیره آب شرب مصرفی و همچنین سیالات دیگر که با پلی اتیلن سازگاری دارند مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از انواع این مخازن دارای یک لایه تیره رنگ است که مانع از تابش نور خورشید به داخل مخزن می شود و از رشد باکتری ها در داخل مخزن آب جلوگیری می کند. این نوع مخزن در مدل های مختلف زیر دسته بندی می شود:  

پمپ آب

پمپ آب، همانطور که می دانید شهر مشهد به واسطه جمعیت زیادی که سالانه به این شهر ورود و خروج می کنند، دارای ساختمان های بسیار بلندی برای اسکان مسافران است. برای چنین ساختمان های بلندی تنها استفاده از مخزن آب کافی نیست؛ زیرا آب باید ارتفاع زیادی را خلاف جهت نیروی گرانش زمین طی کند، درنتیجه نیازمند نیرویی است که هنگام بالا رفتن فشار آب را تقویت کند. پمپ آب دستگاهی است که در مصارف عادی و عموماً خانگی برای تقویت فشار آب استفاده می شود. امروزه پمپ های متنوعی جهت افزایش فشار آب مصرفی ساکنین مورد استفاده قرار می گیرند. در انتخاب پمپ مناسب برای منزل خود، بایستی ملاک های مختلفی نظیر تعداد شیرها، متراژ واحد، میزان مصرف و همچنین تعداد طبقات را مد نظر قرار دهید.

خرید مخزن آب در مشهد

بیشتر افراد هنگام خرید مخزن آب در مشهد به دنبال این هستند که، مخزنی را انتخاب کنند که طول عمر بالایی داشته باشد؛ باید بدانید که یکی از مزایا مهم مخازن پلی اتیلن طول عمر بالای این محصول است؛ همچنین رعایت کردن یکسری نکات باعث افزایش طول عمر مخزن می شود، به عنوان مثال بهتر است مخزن آب را در یک محیط سربسته نصب کنید و اگر چنین فضایی را در اختیار ندارید بهتر است برای مخزن سایبان نصب کنید تا مانع از تابش مستقیم نور خورشید شود.

قیمت منبع آب در مشهد

مخازن پلی اتیلن نسبت به کارایی، مقاومت و طول عمری که دارند، قیمت بسیار مناسبی نیز دارند که با توجه به ابعاد، نوع و برند با یکدیگر متفاوت هستند.

شرایط خرید مخزن پلی اتیلن برای مشهد از مخزن مارکت

حال که با اهمیت مخزن آب در زندگی روزمره آشنا شدید، قصد داریم یکی از بهترین فروشگاه های فروش مخزن آب و محصولات پلی اتیلن را به شما معرفی کنیم. مخزن مارکت یک فروشگاه بزرگ و معتبر در زمینه تولید محصولات پلی اتیلن و مخازن آب است و همچنین همکاری با چندین برند معتبر این فروشگاه را از سایر فروشگاه های دیگر متمایز کرده است. شما می توانید برای خرید مخزن آب در مشهد به سایت مخزن مارکت دات کام مراجعه فرمایید.