مخزن 10000 لیتری

نمایش دادن همه 13 نتیجه

نمایش دادن همه 13 نتیجه

یکی از لیتراژ ها و مخازن پر طرفدار فروشگاه مخزن مارکت که به عنوان مخازن حجیم و فوق حجیم نیز شناخته می شوند، مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری است، که در این مقاله قصد داریم به طور مفصل با کاربرد و ویژگی های آن آشنا شویم، پس اگر شما متقاضی این لیتراژ هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مخزن پلی اتیلن یکی از انواع مخازن ذخیره سازی آب و مایعات است که اصلی ترین ماده ی استفاده شده در تولید آن پلی اتیلن است. پلی اتیلن پلیمر اتیلن است. گاز اتیلن C2H4 از ترکیب دوگانه دو اتم کربن ، که هر کدام به دو هیدروژن متصل اند، ساخته شده است. در حال حاضر پرفروشترین مخازن ذخیره سازی مخزن مارکت در ایران، مخازن پلی اتیلنی هستند.

به دلیل ویژگی ها و مزایای مخازن پلی اتیلن نظیر مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی، قابلیت نصب و جابجایی آسان، قیمت کمتر، نظافت و شستشوی آسان تر، وزن کم و طول عمر بسیار بالا وغیره بسیاری از مشتریان درحال جایگزنی مخازن فلزی و یا بتنی با مخازن پلی اتیلنی هستند.

در حال حاضر بهترین گزینه برای ذخیره سازی آب شرب در جهان، مخازن پلی اتیلنی هستند. البته به شرطی که از مواد با کیفیت و غیر بازیافتی در تولید آن ها استفاده شده باشد. پس در هنگام خرید اولاً از برند و فروشگاه معتبری خریداری کنید و ثانیاً گواهی نامه های استاندارد و بهداشتی محصول را درخواست و استعلام نمایید.

تانکر آب ( منبع آب ) پلی اتیلن به صورت عمده دارای مقاومت محیطی و نوری بسیار بالایی می باشند و بیشترین کاربرد را بازار داخلی به خود اختصاص داده اند. مخزن پلی اتیلن در مقایسه با مخزن گالوانیزه نیز مزایای عمده ای دارند. عایق حرارت و مقاومت بالا در برابر خوردگی از جمله این مزایای این تانکرهای پلاستیکی چندلایه می باشد. مخازن آب پلی اتیلن می توانند از بسته شدن انتهای لوله های پلی اتیلن کاروگیت یا کور تیوب نیز تولی گردند. مخازن پلی اتیلن کاروگیت تا قطرهای ۳ متر در کشور قابلیت تولید دارند. مخازن کاروگیت پلی اتیلن به صورت پیش ساخته تولید می گردند و قابلیت دفن بدون استراکچر فلزی را دارا می باشند.

مخزن 10000 لیتری پلی اتیلن می‌تواند از مواد اولیه با کیفیت بسیار عالی و فود گرید تولید شود و همچنین می‌تواند از مواد بازیافتی تهیه شود. اگر برای مصارف آب شرب مورد استفاده قرار گیرد باید حتما دارای استانداردها و از نوع فود گرید باشد که نسبت به مواد پلی اتیلن بازیافتی قیمت بالاتری دارد. هر چه حجم آب ذخیره سازی بیشتری نیاز باشد، مواد اولیه بیشتری نیاز است و ساخت قالب آن نیز سخت‌تر و زمانبرتر خواهد بود که سبب افزایش قیمت نهایی مخزن می‌شود.
امروزه با توجه به شرایط آپارتمان نشینی و کمبود جا بیشتر از مخازن زیرپله‌ای و یا مکعبی باید استفاده کرد که قیمت تانکر پلی اتیلن بالاتری نسبت به مخزن عمودی و افقی دارد.

مخازن پلی اتیلن دارای مزایای زیادی از جمله مخزن ضد جلبک، سبک وزنی، مقاومت شیمیایی عالی، خواص مکانیکی مناسب، عدم وجود تنش پسماند در مخزن، عدم تغییر رنگ، بو و مزه، خاصیت کاملا بهداشتی، شستشوی آسان، عمر مفید طولانی، تعمیرات کم، عدم نشتی به دلیل یکپارچه بودن ساختار تولید شده، حمل و نقل آسان است.
با توجه به شرایط آب و هوایی، نیاز مشتری (نیاز به آب آشامیدنی و غیر آشامیدنی)، مقدار فضای موجود برای مخزن باید یک مخزن انتخاب شود که عوامل بالا سبب تعیین قیمت آن خواهد شد. در این خصوص باید از متخصصان این عرصه مشاوره لازم گرفته شود. منطقه و حجم آب مورد نیاز باید تحت بررسی کامل قرار گیرد که قیمت نهایی آن تعیین شود.

مخزن حجیم پلی اتیلن

مخازن حجیم و فوق حجیم پلی‌اتیلن برای نگهداری و ذخیره آب و سایر سیالات سازگار با پلی اتیلن مورد استفاده می باشند. این مخازن در اشکال و ابعاد و حجم‌های متنوعی در تولید می شوند.

یکی از بهترین ویژگی‌های مخازن پلی اتیلن این است که نسبت به دیگر مخازنی که از جنس‌های دیگر ساخته می‌شوند، قیمت بسیار مناسب تری دارند و به راحتی می‌توان آن ها را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. این مخازن پلی‌ اتیلن حجیم با بیشتر مایعات سازگار هستند و در هر صنعتی از کشاورزی گرفته تا کسب و کارهای  صنعتی و نیمه صنعتی و به عنوان ذخیره آب مجتمع های بزرگ مسکونی از آن ها استفاده نمود. با توجه به مواد منعطفی که در ساخت مخازن پلی اتیلن استفاده می‌شود و همینطور روش ساخت آن ها، می‌توان شکل‌های متنوعی با توجه به مصارف مختلف به آن ها داد.

هر مخزنی طول عمر مشخصی دارد و مطمئنا تا ابد نمی‌تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد. با این حال برای بهره گیری حداکثر و طول عمر بیشتر بهتر است مخازن ده هزار لیتری پلی اتیلن را را در مکان‌های سر پوشیده نصب کنید تا ده ها سال بدون مشکل برای شما کار کنند.

نگه داری مخازن پلی اتیلن حجیم و فوق حجیم در مناطقی که نور آفتاب بصورت مستقیم با آن ها تماس دارد می‌تواند باعث شود که آنها در طولانی مدت بدنه آن ها خشک و شکننده شود.

پلی اتیلن نوعی پلاستیک است. امروزه به لطف روش‌های مختلف تولید پلاستیک، فراورده‌های پلاستیکی متنوع و بسیاری وجود دارد. با این حال اکثر فراورده‌ها پلاستیکی از طریق قالب گیری تزریقی، قالب گیری از طریق دمیدن و همینطور قالب گیری چرخشی یا دورانی بدست می‌آیند. قالب گیری چرخشی بهترین و موثر ترین فرایند ساخت مخازن پلاستیکی و پلی اتیلن حجیم و فوق حجیم است و حتی مخازن ۱۰۰۰۰ و ۲۰۰۰۰ لیتری نیز با این روش تولید می شوند.

کاربرد مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری ( تانکر پلاستیکی حجیم )

تانکر حجیم پلاستیکی با بیشتر مایعات سازگار هستند و در هر صنعتی از کشاورزی گرفته تا کسب و کارهای صنعتی و نیمه صنعتی ( ذخیره انواع مواد شیمیایی و بهداشتی و غیره ) و به عنوان ذخیره آب مجتمع های بزرگ مسکونی از آن ها استفاده نمود. با توجه به مواد منعطفی که در ساخت مخازن پلی اتیلن استفاده می‌شود و همینطور روش ساخت آن ها، می‌توان شکل‌های متنوعی با توجه به مصارف مختلف به آن ها داد و بصورت تقویت شده و سفارشی هم تانکر بزرگ پلی اتیلنی را تولید کرد.

روش های افزایش طول عمر مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری ( مخزن پلی اتیلن حجیم )

هر مخزنی طول عمر مشخصی دارد و مطمئنا تا ابد نمی‌تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد. با این حال برای بهره گیری حداکثر و طول عمر بیشتر بهتر است مخازن پلی اتیلن را را در مکان‌های سر پوشیده نصب کنید تا ده ها سال بدون مشکل برای شما کار کنند و یا بوسیله عایقی مناسب (پشم شیشه) می توانید آن ها را عایق بندی کرده و از سرما و نور مستقیم خورشید محافظت کنید.

نگه داری مخازن پلی اتیلن حجیم و فوق حجیم در مناطقی که در تماس مستقیم نور آفتاب می باشد، می‌تواند باعث شود که آن ها در طولانی مدت ( مخازن دارای آنتی یوی ۱۰ الی ۲۰ سال ) بدنه آن ها خشک و شکننده شود.

نکته‌ ای که باید دارندگان مخازن پلی اتیلن به آن توجه داشته باشند این است که بدانند چه زمانی مخزن پلی اتیلن در حال رسیدن به پایان عمر خود است و چه زمانی باید برای جایگزینی آن اقدام کنند. اگر دقت و نگهداری کافی در استفاده از مخازن پلی اتیلن صورت نگیرد آن ها زودتر از موعد معمول از بین خواهند رفت و هر مایع ارزشمندی که در آن در حال نگه داری است نیز پای مخزن جاری خواهد شد و از دست خواهد رفت؛ بنابراین حتما باید نکات لازم برای نگه داری و استفاده‌ی بهینه از آن ها را بدانید و به آن ها عمل کنید.

آیا می توان از مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری به عنوان مخزن هوایی استفاده کرد؟

امروزه استفاده از تانکر بزرگ پلاستیکی به عنوان تانکرآب هوایی بسیار مرسوم شده است؛ زیرا اکثر تانکر های هوایی بصورت فلزی تولید می شدند که معایب آن ها ( هزینه تعمیر بالا،  فرسودگی زود هنگام، بهداشتی نبودن و غیره ) به همراه هزینه بسیار زیاد خرید آن ها باعث شده جای خود را به تانکر حجیم پلاستیکی دهند که از مزایای آن مطلع هستید.

قیمت و خرید مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری

با حقیقت‌هایی که از توضیحات قبلی دریافت کرده‌اید، می‌توانید در نظر بگیرید که قیمت ارائه شده برای مخزن پلی اتیلن مورد نظر مناسب است یا خیر. ابتدا تمام ویژگی‌ها را با بقیه‌ی مخازن پلی اتیلن مقایسه کنید و همینطور هدف استفاده‌ی خودتان از آن را نیز در نظر داشته باشید.

نام محصولطول (cm)عرض (cm)ارتفاع (cm)
مخزن 10000 لیتری افقی مجتمع پلاستیک طبرستان355196209
مخزن 10000 لیتری عمودی دماوند پلیمر*218320
مخزن 10000 لیتری قیفی مجتمع پلاستیک طبرستان*230320
مخزن 10000 لیتری عمودی کوتاه مجتمع پلاستیک طبرستان*232272
مخزن 10000 لیتری عمودی مجتمع پلاستیک طبرستان*204335
مخزن 10000 لیتری عمودی آذین الوند آسیا*225300
مخزن 10000 لیتری عمودی شادمان مخزن*216309
مخزن 10000 لیتری قیفی رادمان پلاست*225343
مخزن 10000 لیتری قیفی هرمز برکه*200460
مخزن10000لیتری قیفی3لایه/تهران پلیمر یارا*215345
مخزن10000عمودی بلند3لایه/تهران پلیمر یارا*210323
مخزن10000لیتری عمودی3لایه/تهران پلیمر یارا*239248
مخزن10000لیتری عمودی3لایه/ طوس فدک*198340
مخزن 10000 لیتری عمودی هرمز برکه*210298
مخزن 10000 لیتری عمودی رادمان پلاست*215232
مخزن10000لیتری عمودی3لایه/ هما پلاست*226286
مخزن 10000 لیتری عمودی خزر منبع بندر*245240
مخزن10000لیتری افقی3لایه/ هما پلاست386213209
مخزن10000لیتری افقی3لایه/ رادمان پلاست342204218
مخزن10000لیتری افقی3لایه/ طوس فدک395100106
مخزن10000لیتری افقی3لایه/تهران پلیمر یارا345207216

در نهایت نیز خدمات پس از فروش و همینطور گارانتی را در نظر داشته باشید و با محصول دیگر شرکت‌ها که در مخزن مارکت آمده است مقایسه کنید.

حالا که این موارد را در نظر گرفتید، پایین قیمت ترین مخزنی که تمام موارد موردنیاز شما را تامین می‌کند می‌تواند بهترین گزینه باشد؛ البته باید اطمینان حاصل کنید که قیمت پایین به معنای کیفیت پایین مخزن نباشد.

 برای خرید مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری کافیست به فروشگاه مخزن مارکت دات کام مراجعه کنید تا لیست تمامی مخازن به همراه خصوصیات آن ها را مشاهده کنید و به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنید. البته این امکان را هم دارید که به صورت تلفنی ( ۲۲۶۱۷۳۶۳-۰۲۱ ) با مخزن مارکت تماس بگیرید، تا هم مشاوره در خصوص مخرن مورد نظرتان بگیرید و هم به صورت تلفنی ثبت سفارش انجام دهید.

برای مشاهده محصولات بیشتر به سایت مخزن مارکت دات کام مراجعه فرمایید همچنین صفحه ما را در اینستاگرام، تلگرام و توییتر دنبال کنید.