مخزن 20000 لیتری

نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش دادن همه 3 نتیجه

مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری جز مخازن حجیم و فوق حجیم می باشد که در ادامه بطور مفصل درباره کاربرد و ویژگی این محصول صحبت خواهیم کرد، اگر شما متقاضی مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری هستید تا پایان با ما همراه باشید.

مخزن آب ۲۰۰۰۰ لیتری بهترین گزینه برای ذخیره آب در لیتراژ بالا می باشد. قالب مخزن آب ۲۰۰۰۰ لیتری  پر کار برد ترین قالب مخازن پلی اتیلن می باشد . مخزن آب بیست هزار لیتری دارای قطر۲۷۰ سانتیمتر و ارتفاع ۳۶۰ سانتیمتر و وزن حدودی ۵۵۰ کیلوگرم می باشد .

قالب این مخزن حجیم پلی اتیلنی به گونه ای طراحی شده است تا بدون هیچ گونه مشکلی فشارهای ناشی نیروی ثقل آب را در همه قسمت های مخزن به خوبی تحمل کند و در شرایط استاندارد ده ها سال برای مشتریان عزیز قابل استفاده باشد. حمل این مخزن مشمول قوانین راهنمایی رانندگی ترافیکی می باشد و توسط تریلی و یا خاور حمل می شود .

مخزن آب ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن یا تانکر آب ۲۰۰۰۰ لیتر پلاستیکی در انواع تک لایه (بی رنگ)، دولایه، سه لایه، چهار لایه و پنج لایه تولید شده است و معمولاً در کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند .

مخازن حجیم و فوق حجیم پلی‌اتیلن برای نگهداری و ذخیره آب و سایر سیالات سازگار با پلی اتیلن مورد استفاده می باشند. این مخازن در اشکال و ابعاد و حجم‌های متنوعی در تولید می شوند. یکی از بهترین ویژگی‌های مخازن پلی اتیلن این است که نسبت به دیگر مخازنی که از جنس‌های دیگر ساخته می‌شوند، قیمت بسیار مناسب تری دارند و به راحتی می‌توان آن ها را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

این مخازن پلی‌ اتیلن حجیم با بیشتر مایعات سازگار هستند و در هر صنعتی از کشاورزی گرفته تا کسب و کارهای  صنعتی و نیمه صنعتی و به عنوان ذخیره آب مجتمع های بزرگ مسکونی از آن ها استفاده نمود. با توجه به مواد منعطفی که در ساخت مخازن پلی اتیلن استفاده می‌شود و همینطور روش ساخت آن ها، می‌توان شکل‌های متنوعی با توجه به مصارف مختلف به آن ها داد.

دیگر ویژگی محبوب و پر استفاده‌ی مخازن پلی اتیلن حجیم و فوق حجیم این است که می‌توان آن ها را به صورت بی رنگ تولید کرد تا میزان مایعی که درون آن ها وجود دارد به راحتی قابل دیدن باشد. همین ویژگی باعث شده است بسیاری از صنایع مختلف از مخزن‌های فلزی و دیگر نوع مخزن‌ها استفاده نکرده و به مخازن حجیم و فوق حجیم پلی اتیلن روی بیاورند. همینطور حجم بالایی که این مخازن پلی اتیلن می‌توانند داشته باشند یک قابلیت پراستفاده‌ی دیگر برای صنایعی است که با حجم بالایی از مایعات سر و کار دارند محسوب می‌شود. مخازن پلی اتیلن می‌توانند ۱۰۰۰۰ لیتری، ۲۰۰۰۰ لیتری و حتی بیشتر نیز باشند.

هر مخزنی طول عمر مشخصی دارد و مطمئنا تا ابد نمی‌تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد. با این حال برای بهره گیری حداکثر و طول عمر بیشتر بهتر است مخازن پلی اتیلن را را در مکان‌های سر پوشیده نصب کنید تا ده ها سال بدون مشکل برای شما کار کنند.

نگهداری مخازن پلی اتیلن حجیم و فوق حجیم در مناطقی که نور آفتاب بصورت مستقیم با آن ها تماس دارد می‌تواند باعث شود که آن ها در طولانی مدت ( مخازن دارای آنتی یوی ۱۰ الی ۲۰ سال )  بدنه آن ها خشک و شکننده شود. نکته‌ ای که باید دارندگان مخازن پلی اتیلن به آن توجه داشته باشند این است که بدانند چه زمانی مخزن پلی اتیلن در حال رسیدن به پایان عمر خود است و چه زمانی باید برای جایگزینی آن اقدام کنند. اگر دقت و نگه‌داری کافی در استفاده از مخازن پلی اتیلن صورت نگیرد آن ها زودتر از موعد معمول از بین خواهند رفت و هر مایع ارزشمندی که در آن در حال نگه داری است نیز پای مخزن جاری خواهد شد و از دست خواهد رفت؛ بنابراین حتما باید نکات لازم برای نگه داری و استفاده‌ی بهینه از آن ها را بدانید و به آن ها عمل کنید.

ویژگی مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری مخزن مارکت

 1. تانکر آب ۲۰۰۰۰ لیتری سه لایه و ضد جلبک و آنتی باکتریال می باشد.
 2. منبع آب ۲۰۰۰۰ لیتری دارای لایه ی محافظ در برابر اشعه UV آفتاب است.
 3. این مخازن پلی اتیلن دارای گارانتی ۱۰ ساله می باشند.
 4. امکان ارسال به سراسر کشور توسط باربری های معتبر
 5. دارای تاییدیه بهداشت

مزایا مخازن ۲۰۰۰۰ لیتری

 1. به علت پیش ساخته بودن مخزن آب ۲۰۰۰۰ لیتری نصب آن ها سریع و راحت است.
  این مخازن وزن کمی دارند و در حمل و نقل راحت است.
 2. مخزن آب ۲۰۰۰۰ لیتری در برابرخوردگی و ساییدگی مقاومت بالا دارد.
 3. این مخزن ها طول عمر قابل توجهی از خود نشان دادند . در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند .
  بهداشتی بودن مخزن های پلی اتیلن
 4. هزینه پایین تعمیر و نگهداری
 5. منبع و مخزن آب ۲۰۰۰۰ لیتری به راحتی در دسترس شما خواهند بود ، به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید سفارش خود را ثبت کنید.
 6. قیمت این مخازن نسبت به دیگر مخزن های موجود در بازار مقرون به صرفه تر است.
 7. برای نگهداری خیلی از مواد می توان از این مخازن استفاده کرد ، با توجه به جنس و ترکیب ساختاری شان می توانند هم برای ذخیره مواد شیمیایی هم آب شرب و حتی روغن و اسید هم مورد استفاده قرار بگیرند.
 8. با توجه به اشکال گوناگون که دارند برای هر فضایی مناسب است . محدودیت فضایی ندارند، زیرا ابعاد و اشکال مختلفی دارند .

 موارد مصرف منبع ۲۰۰۰۰ لیتری

 1. ذخیره سازی آب شرب برای خانه یا ساختمان
 2. ذخیره سازی اسید و یا مواد شیمیایی
 3. استفاده از مخزن آب ۲۰۰۰۰ لیتری برای آبیاری باغ و باغچه و حتی مزرعه
 4. ذخیره آب آتشنشانی
 5. به هیچ عنوان مخزن پر شده را جابجا نکنید حتی با جرثقیل یا لیفتراک.
 6. در صورت نصب پمپ آب ، اتصالات بین پمپ و مخزن را جوری انتخاب کنید تا لرزشی که ناشی از کارکرد پمپ ایجاد می شود باعث آسیب به محل اتصال فیتینګ به مخزن نشود.
 7. مخزن آب ۲۰۰۰۰ لیتری را دور از آتش و جسم داغ نگهداری کنید و از برخورد اجسام به مخزن هم خودداری کنید.

بارگیری مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری

برای بارگیری و تخلیه مخازن ۲۰۰۰۰ لیتری حتماً حتماً از جرثقیل استفاده نمایید؛ همچنین در هنگام بالا بردن این مخازن حجیم پلی اتیلن بهتر است توسط طناب یا تسمه کاملا مهار شود. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و انتقال منبع آب ۲۰۰۰۰ لیتری با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

تفاوت مخزن تک لایه و سه لایه مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری پلی اتیلن :

علت اصلی تفاوت مخزن تک لایه (بی رنگ) و سه لایه که بعضاً با نام مخزن یک جداره و سه جداره نیز نامیده می شود در یک نکته اصلی نهفته است و این مساله نیز عبور نور و یا عدم عبور نور از دیواره مخزن است. در مخزن تک لایه (بی رنگ) نور با عبور از لایه بیرونی به درون مخزن آب راه می یابد، در حالیکه این امکان در مخزن سه لایه ممکن نیست.

بر همین اساس کارکرد این دو مخزن نیز متفاوت می شود. از مخزن تک لایه یا بی رنگ، زمانی استفاده می شود که عبور نور و تابش نور برای محتوای داخل مخزن مشکلی ایجاد نکند و یا مخزن را در مکانی به دور از نور خورشید و در تاریکی نصب کنیم.

به همین علت مخزن پلی اتیلن سه لایه با ممانعت کردن تابش نور، اجازه گذر نور مرئی از جداره مخزن را نمی دهد. وجود لایه سیاه رنگ میانی، سبب می شود که هیچ نوری به درون مخازن منتقل نشود. بنابراین اگر قصد دارید از مواد و مایعاتی استفاده کنید که نسبت به عبور و تابش نور حساس بوده و در نتیجه برخورد نور تغییر می کنند، بایستی از مخازن سه لایه استفاده کنید. این مخازن به دلیل همین ویژگی ضد جلبک نیز می باشند و پر مصرف ترین مخازن برای نگهداری آب شرب هستند.

از مخزن آب ۲۰۰۰۰ لیتری در صنایع و کارخانجات استفاده می شود . برای ذخیره مواد شیمیایی و روغن و غیره .از مخازن سه لایه هم برای ذخیره آب وگازوئیل استفاده می شود .

 

آیا می توان برای افزایش حجم ذخیره سازی آب و یا مایعات چندین مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری را به یکدیگر متصل کرد؟

بله . به راحتی می توان تعدادی مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری را به یکدیگر توسط شاه لوله هایی به صورت موازی متصل کرد. این مخازن حجیم پلاستیکی و پلی اتیلنی ما در مخرن مارکت دات کام از استحکام بسیار بالایی برخوردارند. برای ذخیره و نگهداری آب تا حجم ۱۰۰ هزار لیتر و حتی بیشتر، ارزانترین و به صرفه ترین روش و در عین حال بهداشتی ترین راه حل اتصال موازی مخازن به یکدیگر است.

قیمت و خرید مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری

نام محصولقطر (cm)ارتفاع (cm)
مخزن 20000 لیتری عمودی آذین الوند آسیا270360
مخزن 20000 لیتری عمودی مجتمع پلاستیک طبرستان305307
مخزن20000لیتری عمودی3لایه/تهران پلیمر یارا260415
مخزن 20000 لیتری عمودی رادمان پلاست297338
مخزن20000لیتری عمودی3لایه/ هما پلاست300335

برای خرید مخزن ۲۰۰۰۰ لیتری کافیست به فروشگاه مخزن مارکت دات کام مراجعه کنید تا لیست تمامی مخازن به همراه خصوصیات آن ها را مشاهده کنید و به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنید. همچنین برای مشاهده دیگر ابعاد مخزن پلی اتیلن می توانید به صفحه لیست قیمت و ابعاد مخزن آب مراجعه کنید. البته این امکان را هم دارید که به صورت تلفنی ( ۲۲۶۱۷۳۶۳-۰۲۱ ) با مخزن مارکت تماس بگیرید، تا هم مشاوره در خصوص مخرن مورد نظرتان بگیرید و هم به صورت تلفنی ثبت سفارش انجام دهید.

برای مشاهده محصولات بیشتر به سایت مخزن مارکت دات کام مراجعه فرمایید همچنین صفحه ما را در اینستاگرام، تلگرام و توییتر دنبال کنید.