هرمز برکه

نمایش 1–16 از 48 نتیجه

نمایش 1–16 از 48 نتیجه

معرفی برند هرمز برکه

شرکت پلیمر هرمز برکه فعالیت خود را در سال ۱۳۸۴ آغاز کرد. یکی از محصولات این برند، انواع مخزن پلی اتیلن است که نیازهای متنوعی را در زمینه‌های مختلف پوشش می‌دهد. شرکت هرمز برکه تاکید زیادی روی کیفیت محصولات خود دارد. برای همین مخازن خود را مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید می‌کند. تحقیق و بررسی محصولات جدید در حوزه پلی اتیلن نیز یکی دیگر از فعالیت‌های هرمز برکه است. شرکت هرمز برکه اکنون ۳ مجتمع تولیدی را شامل می‌شود که ظرفیت تولید قابل توجهی را برای این برند فراهم کرده‌اند. در بخش بعدی با انواع تانکر آب هرمز برکه را با هم مرور می‌کنیم.

محصولات هرمز برکه

بسته به نیاز و نوع کاربری شما، یک یا چند نوع از مخازن هرمز برکه می‌توانند گزینه مناسبی برایتان باشند. در این بخش، پرطرفدارترین و مهم‌ترین محصولات هرمز برکه در زمینه مخازن پلی اتیلن را معرفی می‌کنیم.

مخزن آب هرمز برکه افقی

مخزن‌های افقی رایج‌ترین محصول هرمز برکه هستند که برای مقاصد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مخزن‌ها به دلیل ارتفاع کم، گزینه ایده‌آلی برای ذخیره آب در فضاهای دارای سقف یا با ارتفاع محدود هستند. از مهم‌ترین کاربردهای مخزن افقی می‌توان به ذخیره آب روی پشت بام ساختمان‌ها اشاره کرد. ارتفاع کم این مخازن علاوه بر این که پر کردن آن‌ها را آسان کرده است، امکان اجرای سایبان را با هرینه کمتری فراهم می‌کند.

تانکر آب هرمز برکه افقی برای ذخیره آب مناطق روستایی و عشایری نیز گزینه بسیار مطلوبی است. این محصول هرمز برکه در حجم‌های مختلفی تولید می‌شود. کوچک‌ترین منبع آب افقی این برند حجمی برابر با ۱۰۰ لیتر دارد که برای برخی مصارف خانگی کفایت می‌کند. مخزن ۳۰۰۰ لیتری هرمز برکه نیز بزرگ‌ترین مخزن افقی این برند است که می‌توانید خریداری کنید.

از ویژگی‌های مخازن افقی هرمز برکه می‌توان به بدنه سه لایه و خطوط برجسته روی بدنه اشاره کرد. این خطوط علاوه بر افزایش مقاومت مخزن در برابر ضربه و فشار، باعث زیبایی ظاهری آن نیز شده‌اند. حجم‌های مختلف مخزن افقی هرمز برکه قیمت متفاوتی دارند که در بخش‌های بعدی می‌توانید اطلاعات آن‌ها را مشاهده کنید.

تانکر آب هرمز برکه عمودی

تانکرهای عمودی، محصول دیگری از برند هرمز برکه هستند که کاربردهای مختلف فراوانی دارند. مخازن عمودی، گزینه مناسبی برای ذخیره آب و دیگر سیالات در فضاهایی با مساحت محدود هستند. به این ترتیب  می‌توان علی‌رغم نگهداری حجم مناسبی از مایعات، در فضای سالن یا محوطه مورد نظر صرفه‌جویی کرد. این مساله اهمیت زیادی برای صنایع و کارخانه‌ها دارد؛ برای همین خرید تانکر عمودی یک انتخاب عالی برای واحدهای صنعتی است. مخزن‌های عمودی هرمز برکه در سه نوع مختلف عمودی معمولی، عمودی بلند و عمودی کوتاه تولید می‌شوند. در ادامه، هرکدام از این محصولات را معرفی می‌کنیم.

تانکر عمودی معمولی

این نوع مخازن، نسبت به دو نوع دیگر، دارای قطر و ارتفاع متناسب‌تری هستند. مخزن‌های عمودی معمولی، در ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شوند که کوچک‌ترین آن‌ها ۱۰۰ لیتر و بزرگ‌ترین آن‌ها نیز ۲۵۰۰۰ لیتر حجم دارد. این بازه گسترده، تقریباً هر نیازی را می‌تواند پوشش دهد؛ با این حال اگر مساحت و یا ارتفاع شما محدودیت زیادی دارد، می‌توانید از نمونه‌های دیگر مخازن عمودی استفاده کنید.

مخزن آب هرمز برکه بلند

مخازن عمودی بلند، حجم مشخصی را با قطر کمتر و ارتفاع بیشتر ارائه می‌دهند. اگر فضای شما محدود است اما ارتفاع زیادی دارد، خرید تانکر آب عمودی بلند، گزینه ایده‌آلی خواهد بود. این نوع از تانکر آب هرمز برکه، در ۶ حجم مختلف در دسترس هستند که حجمی بین ۳۵۰ تا ۲۰۰۰ لیتر دارند. بدون شک یک تانکر با قطر کم و ارتفاع زیاد، نیاز به یک بدنه قدرتمند دارد که این موضوع در مورد منبع آب هرمز برکه عمودی بلند کاملاً رعایت شده است. بدنه این مخازن از نوع سه لایه است و خطوط موازی برجسته آن، مقاومت مخزن را افزایش داده‌اند.

تانکر آب هرمز برکه عمودی کوتاه

اگر نیاز به مخزن عمودی دارید اما ارتفاع مکان مورد نظر شما محدود است، بهتر است از مخزن عمودی کوتاه استفاده کنید. این مخازن برای حل مشکل کمبود ارتفاع، با قطر بیشتری طراحی می‌شوند؛ بنابراین فضای بیشتری از سطح را اشغال می‌کنند. اگر قصد خرید مخزن پلی اتیلن عمودی کوتاه را دارید، می‌توانید بین حجم‌های ۲۰۰۰ لیتر تا ۱۰۰۰۰ لیتر انتخاب کنید. تمام این مخازن دارای بدنه سه لایه هستند و از استحکام کافی در برابر ضربه و فشار برخوردارند. برای اطلاع از قیمت مخزن آب هرمز برکه مدل عمدی کوتاه، به جدولی که در بخش‌های بعد ارائه شده است مراجعه کنید.

منبع آب هرمز برکه زیر پله

فضای زیر پله‌ها، یکی از بخش‌های ساختمان است که در حالت عادی بدون استفاده رها می‌شود. مخازن زیر پله، گزینه‌ای مناسب برای استفاده از این فضا برای ذخیره آب و دیگر مایعات هستند. به این ترتیب در مجتمع‌های مسکونی و تجاری می‌توان برای هر طبقه، یک منبع برای ذخیره آب اختصاص داد. علاوه بر این، با استفاده از این نوع منبع آب هرمز برکه، تولیدی‌ها و صنایع نیز می‌توانند در فضای مفید خود به میزان قابل توجهی صرفه‌جویی کنند.

اندازه‌ها و زاویه‌های مخزن زیر پله هرمز برکه، مطابق با استاندارد پلکان در ایران در نظر گرفته شده است. برای همین می‌توان این مخازن را به خوبی و بدون هیچ مشکلی در فضای زیر پله جا داد. با این وجود توصیه می‌کنیم برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکل، پیش از خرید مخزن زیر پله، از اندازه‌های استاندارد پلکان خود اطمینان حاصل کنید. مخازن زیر پله هرمز برکه، در ۳ حجم ۳۰۰ لیتری، ۵۰۰ لیتری و ۱۰۰۰ لیتری به بازار عرضه می‌شوند. این مخزن‌ها همچون دیگر محصولات برند هرمز برکه، بدنه قدرتمندی دارند؛ برای همین نیازی از بابت مقاومت در برابر فشار و ضربه، نگرانی نخواهید داشت.

منبع آب هرمز برکه مکعبی

مخازن مکعبی یا مخازن کتابی، نوع دیگری از مخزن پلی اتیلن هستند که توسط شرکت هرمز برکه تولید می‌شوند. این مخازن به دلیل شکل هندسی متفاوت خود، کاربردهای زیادی دارند و قابل استفاده در محیط‌هایی با ارتفاع خیلی کم هستند. دستگیره تعبیه شده برای مخازن مکعبی هرمز برکه، حمل و جاربجایی آن‌ها را آسان کرده است. به این ترتیب هم به طور ثابت و هم به طور متحرک می‌توانید از آن‌ها بهره‌برداری کنید.

از کاربردهای مخزن مکعبی می‌توان به نگهداری و حمل لارو آبزیان مختلف برای استفاده در پروسه پرورش آن‌ها اشاره کرد. به علاوه می‌توانید از این مخازن روی شناورهایی مثل قایق و لنج نیز استفاده کنید. حجم مخزن‌های مکعبی این برند، بازه ۵۰ تا ۲۰۰۰ لیتر را شامل می‌شود که همه آن‌ها دارای بدنه سه لایه و ضد جلبک هستند. حجم‌های متنوع این مخازن باعث شده است مخازن مکعبی هرمز برکه قیمت های متنوعی هم داشته باشند. برای اطلاع از ابعاد و قیمت این مخازن، به لیست قیمت مخزن هرمز برکه که در قالب جدول ارائه شده است مراجعه کنید.

مخزن آسان رو

مخازن آسان رو، نوع دیگری از تانکر آب هرمز برکه هستند که به دلیل طراحی خاص، کاربرد بسیاری دارند.  این مخزن‌ها به طور خاص برای ذخیره آب در فضاهای باریک و محدود تولید می‌شوند. عرض کم این مخازن، عبور دادن آن‌ها از درهای باریک را ممکن می‌کند. به این ترتیب تقریباً در همه جا می‌توانید از مخزن آسان رو استفاده کنید. فضای داخل موتورخانه‌ها و فضای بلااستفاده پشت درب‌ها از جمله موارد استفاده مخازن آسان رو یا اسلیم لاین هستند.

بدنه این نوع منبع آب هرمز برکه، دارای حلقه‌های افقی برجسته است که باعث افزایش استحکام آن شده‌اند. سه لایه بودن این مخزن‌ها، از نفوذ نور خورشید به آب داخل مخزن و تشکیل جلبک در آن جلوگیری می‌کند. حجم مخازن آسان رو از ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ لیتر متغیر است.

مخزن های بیضی

اگر به مخزن افقی نیاز دارید اما ارتفاع مکان مورد نظرتان اجازه استفاده از آن را نمی‌دهد، مخزن آب هرمز برکه بیضی مشکل شما را حل می‌کند. این منبع‌ها دارای سطح مقطع بیضی شکل هستند و نسبت به مخزن‌های افقی معمولی، ارتفاع کمتر و طول بیشتری دارند. برای همین می‌توانید آن‌ها را در فضاهای کوتاه‌تر به کار بگیرید. مخزن بیضی هرمز برکه گزینه خوبی برای حمل و نقل آب و مواد شیمیایی مایع هستند. این مخازن در ۸ حجم مختلف از ۵۰۰ لیتر تا ۸۰۰۰ لیتر عرضه شده‌اند.

ویژگی های شاخص انواع منبع آب هرمز برکه

 • عمر مفید بالایی دارند
 • دارای بدنه سه لایه هستند
 • دارای درب پیچی بزرگ و باکیفیت هستند
 • در شرایط مختلف آب و هوایی قابل استفاده هستند
 • می‌توان در فضای باز و بسته از آن‌ها بهره‌برداری کرد
 • از پلی اتیلن فود گرید و کاملاً بهداشتی تولید می‌شوند
 • در طعم، رنگ و بوی آب ذخیره شده تغییری ایجاد نمی‌کنند
 • طراحی ارگونومیک دارند و در برابر ضربه و فشار مقاوم هستند
 • در تولید آن‌ها از رنگ یا مواد شیمیایی مضر استفاده نشده است
 • به دلیل جلوگیری از نفوذ اشعه ماوراء بنفش، خاصیت ضد جلبک دارند

لیست قیمت مخزن هرمز برکه

ابعاد و قیمت مدل‌های مختلف مخزن هرمز برکه را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

کاربردهای مخازن هرمز برکه

 • نگهداری و پرورش زالو
 • آب‌رسانی به مناطق دورافتاده
 • نگهداری عرقیات و شربت‌های گیاهی
 • نگهداری مواد شیمیایی در آزمایشگاه‌ها
 • استفاده در صنایع لبنی و شکلات‌سازی
 • ذخیره و تامین آب مورد نیاز در دامداری‌ها
 • انبار کردن مواد شیمیایی در صنایع مختلف
 • آبیاری فضای سبز حاشیه خیابان‌ها و بلوارها
 • نگهداری لارو آبزیان مختلف در صنعت شیلات
 • استفاده برای نگهداری مواد اولیه در صنایع داروسازی
 • استفاده در عملیات‌های نجات و اسکان در هنگام بلایای طبیعی
 • ذخیره آب برای آبیاری محصولاتی که در گلخانه‌ها کشت می‌شوند
 • ذخیره آب آشامیدنی در مکان‌هایی که به آب لوله‌کشی دسترسی ندارند
 • ذخیره آب برای حل مشکل قطعی یا کاهش فشار در مجتمع‌های مسکونی

کلام آخر

شرکت پلیمر هرمز برکه، یکی از معتبرترین تولیدکنندگان مخازن پلی اتیلن است که محصولات مختلفی را به بازار عرضه می‌کند. کیفیت و قیمت مناسب، از مهم‌ترین ملاک‌های فعالیت این برند هستند. برای همین خریداران زیادی محصولات این شرکت را انتخاب می‌کنند. پلیمر هرمز برکه، سه مجتمع تولیدی در نقاط مختلف کشور دارد که امکان تولید انواع مخزن پلی اتیلن در مقیاس بالا را فراهم کرده‌اند. مخزن مارکت محصولات پلی اتیلن هرمز برکه را ارائه میدهد. چنانچه قصد کسب اطلاعات بیشتر درباره هرکدام از انواع مخزن آب هرمز برکه را دارید، می‌توانید به وبسایت مخزن مارکت مراجعه کنید.