مجتمع پلاستیک طبرستان

نمایش 1–16 از 87 نتیجه

نمایش 1–16 از 87 نتیجه

شرکت مجتمع پلاستیک طبرستان فعالیت خود در زمینه تولید محصولات پلاستیکی را در سال ۱۳۷۵ آغاز کرد. این شرکت بزرگ‌ترین تولیدکننده مخازن پلی اتیلن و محصولات پلیمری در ایران محسوب می‌شود. پلاستیک طبرستان بیش از ۲۰۰ نمایندگی فعال در سرتاسر ایران دارد که محصولات این شرکت را به دست مشتریان می‌رسانند. مخزن طبرستان از همان ابتدای فعالیت خود، توجه ویژه‌ای برای منابع انسانی خود و نیز حقوق مصرف‌کنندگان قائل بوده است. مجتمع پلاستیک طبرستان، مخازن پلی اتیلن را در انواع مختلف و با حجم‌های متنوع روانه بازار می‌کند. تمام این محصولات از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و مشتریان زیادی در سطوح مختلف خانگی تا صنعتی دارند.

انواع مخزن آب طبرستان

مخزن طبرستان منبع‌های آب خود را در فرم‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید می‌کند. تنوع محصولات این شرکت به خریداران اجازه می‌دهد فارغ از نوع کاربری و حجمی که مد نظر دارند، بتوانند نیاز خود را با استفاده از یکی از این منابع برطرف سازند. در ادامه، انواع محصولات مخزن طبرستان را معرفی می‌کنیم تا انتخاب بین آن‌ها راحت‌تر انجام شود.

مخزن آب طبرستان افقی

همانطور که می‌دانید، مخازن افقی گزینه خوبی برای ذخیره آب در روی پشت بام‌ها هستند. این مخزن‌ها به دلیل سطح اتکا بزرگی که دارند، وزن آب ذخیره شده را بهتر پخش می‌کنند؛ برای همین فشار روی یک نقطه از پشت بام متمرکز نمی‌شود. علاوه بر این، ارتفاع کم آن‌ها اجازه ساخت سایبان را با هزینه کمتری می‌دهد. این نوع مخازن برای ذخیره آب در فضاهای مسقف یا مکان‌هایی با ارتفاع محدود هم گزینه ایده‌آلی هستند.

شرکت مخزن طبرستان، منبع های افقی خود را در حجم‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید می‌کند. گستره حجم این مخازن، از ۷۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر متغیر است. برخی از این مخزن‌ها علاوه بر مدل افقی معمولی، به شکل افقی کرکره و افقی تانکری هم تولید می‌شوند.

منبع آب طبرستان عمودی

مخازن عمودی، نوع دیگری از مخزن آب طبرستان هستند که به صورتت استوانه‌های عمودی تولید می‌شوند. این مخازن، بهترین انتخاب برای ذخیره آب و سیالات در مکان‌هایی با مساحت محدود هستند. به همین دلیل، سالن‌های تولیدی و صنایع مختلف استقبال زیادی از این نوع مخازن می‌کنند. تمام انواع مخزن آب طبرستان عمودی، دارای بدنه مقاوم هستند که وجود خطوط برجسته موازی روی آن‌ها، استحکامشان را افزایش داده است. به این ترتیب چه در برابر ضربه فشار خارجی و چه در برابر فشار مایع ذخیره شده در مخزن، تغییر شکل نمی‌دهند. مخازن عمودی طبرستان را در حجم‌های مختلفی از ۱۰۰ لیتر تا ۳۰۰۰۰ لیتر می‌توانید خریداری کنید. برخی از این حجم‌ها در انواع عمودی کوتاه و عمودی بلند نیز در دسترس هستند.

مخزن سوما

یکی دیگر از انواع مخزن طبرستان، مخزن‌های سوما هستند. این مخزن‌ها، با هدف اقتصادی بودن تولید شده‌اند؛ با این حال همچنان کیفیت بالایی دارند. مخازن سوما همگی به صورت سه لایه تولید می‌شوند و خاصیت ضد جلبک دارند. ویژگی متفاوت مخزن‌های سوما، مجهز بودن درب این مخازن به سوپاپ است. به این ترتیب هوای داخل مخزن متعادل شده و از آسیب‌های احتمالی به منبع آب طبرستان جلوگیری می‌شود. مخزن‌های سوما در دو نوع افقی و عمودی تولید می‌شوند. گستره حجم مخازن افقی سوما، از ۳۰۰ لیتر تا ۱۰۰ لیتر است و مدل عمودی نیز در حجم‌های ۳۰۰ تا ۵۰۰۰ لیتری عرضه شده است. برای اطلاع از قیمت مخزن آب طبرستان سوما، به بخش‌های بعدی این مطلب مراجعه کنید.

مخزن آب طبرستان زیر پله

مخازن زیر پله طبرستان گزینه خوبی برای بهره‌گیری از فضای بلااستفاده زیر پلکان جهت ذخیره آب هستند. زاویه و اندازه‌های این مخزن‌ها کاملاً مطابق با استاندارد پله‌ها در کشور طراحی شده است. بنابراین می‌توان آن‌ها را به راحتی در فضای زیر پلکان جا داد. به این ترتیب بدون اشغال فضای مفید ساختمان می‌توان برای هر طبقه از مجتمع‌های مسکونی یا تجاری، یک ذخیره آب فراهم کرد. البته کاربرد مخزن زیر پله فقط به ذخیره آب برای خانه‌ها محدود نمی‌شود. بلکه مواد شیمیایی و دارویی را نیز می‌توان در آن‌ها ذخیره کرد. این ویژگی برای واحدهای صنعتی که استفاده حداکثری از فضا در آن‌ها اهمیت زیادی دارد، بسیار راهگشا است.

مخازن زیر پله را در حجم‌های ۵۰۰ لیتری، ۸۰۰ لیتری، ۱۰۰۰ لیتری و ۱۵۰۰ لیتری می‌توانید خریداری کنید.

منبع آب طبرستان مکعبی

مخزن‌های مکعبی یکی از محصولات بسیار کاربردی و مقرون به صرفه در زمینه مخازن پلی اتیلن هستند. این مخزن‌ها نسبت به نمونه‌های افقی و عمودی، جای کمتری را اشغال می‌کنند؛ برای همین گزینه خوبی جهت ذخیره آب یا سیالات دیگر در فضاهای محدود هستند. منبع آب طبرستان مدل مکعبی، در دو نوع افقی و عمودی تولید می‌شود. مخازن مکعبی افقی، نسبت به مخازن افقی معمولی، طول بیشتر و ارتفاع کمتری دارند؛ بنابراین اگر با محدودیت شدید ارتفاع روبرو هستید، نیاز شما را برطرف خواهند کرد.

یکی دیگر از ویژگی‌های مخزن های مکعبی طبرستان، اختصاص حداکثر فضای اشغال شده به ذخیره آب است. این مخزن‌ها بر خلاف مخازن معمولی، دارای قوس نیستند؛ برای همین هیچ فضایی را هدر نمی‌دهند. همچنین می‌توان آن‌ها را به بهترین نحو در گوشه سالن یا اتاق جا داد.

مخزن آسان رو شرکت طبرستان

همیشه فضاهای باریکی در ساختمان‌ها وجود دارند که نمی‌توان مخازن عادی را در آن‌ها جا داد. در چنین مواردی، مخزن‌های آسانرو یک راه حل مناسب هستند. این مخازن عرض کمی دارند؛ برای همین می‌توان از آن‌ها در فضاهای تنگ و باریک استفاده کرد. برای مثال استفاده از فضای هدر رفته داخل موتورخانه یا پشت درب انباری با استفاده از مخزن آب طبرستان به راحتی ممکن است. مزیت دیگر مخزن آسان رو، امکان عبور آن از درب‌های باریک است.

مخزن‌های آسان رو در دو نوع مکعبی و عمودی تولید می‌شوند. نوع مکعبی، دو حجم ۵۰۰ لیتر و ۱۰۰۰ لیتر را شامل می‌شود و مدل عمودی نیز در لیتراژهای ۱۰۰۰ لیتر، ۱۵۰۰ لیتر و ۲۰۰۰ لیتر ارائه شده است. قیمت مخزن آب طبرستان مدل کتابی یا همان آسانرو را می‌توانید در بخش‌های بعدی مشاهده کنید.

منبع آب طبرستان بیضی

مخازن بیضی یکی دیگر از انواع مخزن آب طبرستان هستند. این محصولات هنگامی که به مخزن آب افقی نیاز داشته باشید اما ارتفاع مکان مورد نظرتان محدود باشد، کاربرد پیدا می‌کنند. مخازن بیضی در واقع عرض بیشتر و ارتفاع کمتری نسبت به منبع‌های افقی معمولی دارند. دیگر ویژگی‌های مخزن بیضی، مشابه با سایر منبع‌های آب این برند است؛ یعنی هم بدنه مستحکمی دارد و هم از پلی اتیلن کاملاً بهداشتی تولید شده است.

مخازن بیضی کاربردهای مختلفی دارد که از میان آن‌ها می‌توان به جمع‌آوری و ذخیره‌سازی آب باران، آب‌های زیرزمینی و همچنین آب‌های موجود در نهرها و دریاچه‌ها اشاره کرد. مخزن بیضی طبرستان در ۶ حجم مختلف به بازار عرضه شده است که کوچک‌ترین آن‌ها ۵۰۰ لیتری و بزرگ‌ترین آن‌ها ۵۰۰۰ لیتری است.

مخازن قیفی

مخزن آب طبرستان قیفی، یکی دیگر از محصولات این برند است که به دلیل فرم خاصی که دارد، بسیار کاربردی است. انتهای مخروطی شکل این مخازن، تخلیه کامل مایعات داخل آن را امکان‌پذیر می‌کند. علاوه بر این، می‌توان از این نوع مخزن‌ها برای نگهداری مواد پودری و حتی غلات نیز استفاده کرد. از کاربردهای دیگر مخزن قیفی یا تانکر زوک، می‌توان به ته‌نشین کردن مواد مختلف، پرورش آبزیان و یا تصفیه فاضلاب خام اشاره کرد.

توجه داشته باشید که برای استفاده از مخازن قیفی، باید آن‌ها را روی پایه‌های مناسب قرار دهید. این پایه‌ها باید به‌گونه‌ای طراحی و ساخته شوند که بتوانند وزن مخزن قیفی در حالت پر را تحمل کنند. قرار گرفتن مخزن قیفی در ارتفاع، دو مزیت بزرگ دارد. اول این که فشار تخلیه مایع افزایش پیدا می‌کند و دوم این که می‌توان در فضای سطح زمین صرفه‌جویی کرد. مخازن قیفی را می‌توان هم در فضای بسته و هم در فضای باز مورد استفاده قرار داد.

ویژگی های انواع مخزن آب طبرستان

 • بدنه سه لایه و ضد جلبک دارند
 • قابل بازیافت و تولید دوباره هستند
 • به صورت کاملاً یکپارچه ساخته می‌شوند
 • از عبور اشعه فرابنفش جلوگیری می‌کنند
 • در ابعاد و حجم‌های مختلفی تولید می‌شوند
 • باعث تغییر در رنگ، بو و طعم آب نمی‌شوند
 • وزن سبکی دارند و به راحتی قابل حمل هستند
 • از پلی اتیلن فود گرید و کاملاً بهداشتی تولید می‌شوند
 • قابلیت برش و سوراخکاری جهت نصب اتصالات را دارند
 • در شرایط مختلف آب و هوایی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد

کاربردهای نمونه‌های مختلف منبع آب طبرستان

مخازن این برند با توجه به تنوع در فرم و اندازه، کاربردهای بسیار زیادی دارند. در ادامه، لیستی از کاربردهای مخزن آب طبرستان را با هم می‌بینیم.

 • آبرسانی به مناطق دورافتاده
 • استفاده در صنایع لبنی و تولید شکلات
 • ذخیره آب برای آبیاری محصولات گلخانه‌ها
 • رفع مشکل قطع یا کمبود فشار آب در مجتمع‌ها
 • استفاده جهت نگهداری عرقیات و شربت‌های گیاهی
 • نگهداری مواد لازم مورد استفاده در صنایع داروسازی
 • ذخیره آب باران جهت استفاده برای شستشو یا آبیاری
 • ذخیره و نگهداری مواد اولیه مایع در صنایع و تولیدی‌های مختلف

کلام آخر

شرکت مخزن طبرستان، بزرگترین و در عین حال یکی از قدیمی‌ترین تولید کننده‌های مخازن پلی اتیلن در ایران است. این شرکت محصولات متنوعی را روانه بازار کرده است که هم کیفیت بالا و هم قیمت مناسبی دارند. از همین رو، خرید مخزن آب طبرستان به یکی از گزینه‌های مشتریان این نوع مخازن تبدیل شده است. اگر شما هم قصد ذخیره آب یا سیالات دیگر با استفاده از مخازن پلی‌اتیلن را دارید، می‌توانید با مراجعه به سایت مخزن مارکت سفارش خود را ثبت کنید.