دماوند پلیمر

نمایش 1–16 از 39 نتیجه

نمایش 1–16 از 39 نتیجه

برند دماوند پلیمر، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ در زمینه تولید مخازن ذخیره آب و مایعات پلی اتیلن آغاز کرد. دماوند پلیمر از همان ابتدای کار اهمیت زیادی برای کیفیت محصولات خود قائل بود. در همین راستا، این برند از نیروهای متخصص و تکنولوژی‌های به‌روز بهره گرفت. در سال‌های ابتدایی، تمرکز دماوند پلیمر در تولید کالای باکیفیت جهت صادرات به کشورهای همسایه بود. این مساله طبعاً نیازمند گواهی‌ها و استانداردهای بین‌المللی بود که دماوند پلیمر آن‌ها را اخذ کرد. بعدتر یعنی در سال ۱۳۹۸، این شرکت تصمیم به گسترش فعالیت‌های خود گرفت و فروش محصولات خود در داخل کشور را نیز در دستور کار قرار داد.

دماوند پلمیر اکنون انواع مختلفی از مخزن‌های پلی اتیلن آب را عرضه می‌کند که طیف وسیعی از نیازها را پوشش می‌دهند.

محصولات شرکت دماوند پلیمر

یکی از ویژگی‌های اصلی برند دماوند پلیمر، تنوع بالای محصولات آن است. در دسترس بودن انواع مخزن دماوند پلیمر در فرم‌ها و اندازه‌های گوناگون، به مشتریان اجازه می‌دهد فارغ از نوع کاربری و نیازی که دارند، بتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند. در این بخش، مدل‌های مختلف تانکر آب دماوند را با معرفی می‌کنیم.

مخزن دماوند پلیمر افقی

مخزن پلی اتیلن افقی، بهترین انتخاب برای ذخیره آب در مکان‌هایی است که محدودیت ارتفاع دارند. این محدودیت ارتفاع ممکن است به دلیل وجود سقف باشد و یا به خاطر نیاز به اجرای سایبان برای جلوگیری از داغ شدن ذخیره آب. علاوه بر این، ارتفاع کم این مخازن، امکان پر کردن مخزن را نیز به راحتی فراهم می‌کند. مخزن دماوند پلیمر افقی، گزینه مناسبی برای ذخیره آب در پشت بام محسوب می‌شود. با این روش می‌توان مشکل کمبود فشار یا قطعی آب خانه‌ها و مجتمع‌های مسکونی را به راحتی حل کرد. حمل انواع مایعات توسط کامیون‌ها نیز از دیگر کاربردهای مدل افقی تانکر آب دماوند است. فروش آب با تانکر در دماوند به همین طریق ممکن است؛ پس اگر به تانکر آبرسانی دماوند نیاز دارید، از بین نمونه‌های افقی یکی را انتخاب کنید.

بدنه انواع تانکر آب دماوند به گونه‌ای طراحی شده است که بیشترین مقاومت را در ضربه و فشار داشته باشد. برای همین در برابر ضربات خارجی استحکام بالایی دارد و تحت تاثیر فشار مایع درون مخزن نیز دفرمه نمی‌شود.

مخزن‌های افقی برند دماوند پلمیر، در اندازه‌ها و حجم‌های مختلفی تولید می‌شوند که از ۱۰۰ لیتر تا ۸۰۰۰ لیتر متغیر هستند. در بخش‌های بعدی، ابعاد و قیمت محصولات دماوند پلیمر را به طور دقیق‌تر در قالب جدول ارائه می‌کنیم.

تانکر آب دماوند عمودی

مخزن عمودی، دومین محصول برند دماوند پلمیر و یکی از رایج‌ترین آن‌ها است. این مخزن‌ها گزینه خوبی برای ذخیره مایعات در مکان‌هایی با فضای افقی محدود هستند. این ویژگی باعث می‌شود واحدهای صنعتی مثل کارگاه‌ها و کارخانه‌ها بتوانند از فضای سالن‌ها و سوله‌های خود حداکثر استفاده را ببرند. شرکت دماوند پلیمر، مخزن های عمودی خود را در دو نوع کوتاه و بلند تولید می‌کند. بنابراین اگر به یک حجم خاص نیاز داشته باشید، دو گزینه برای قطر و ارتفاع مخزن پیش رو خواهید داشت. تانکر آب دماوند عمودی، حجم های مختلفی از ۱۰۰ لیتر تا ۲۰۰۰۰ لیتر را پوشش می‌دهد.

طراحی مخزن های عمودی دماوند پلمیر، هم زیبایی ظاهری و هم استحکام را برای آن‌ها ایجاد کرده است. خطوط برجسته بدنه این مخزن‌ها در کنار یکپارچه بودن بدنه، مقاومت زیادی در برابر خم شدن آن فراهم کرده‌اند.

مخزن دماوند پلیمر زیر پله‌ای

مخازن زیر پله یک راه عالی برای استفاده بهینه از فضاهای موجود در ساختمان هستند. برند دماوند پلیمر، مخزن‌های زیرپله خود را با بهترین مواد اولیه و طبق اندازه‌های استاندارد تولید می‌کند. برای همین، این مخزن‌ها به خوبی در زیر پلکان جای می‌گیرند. خرید مزخن زیر پله، راه حل خوبی برای تامین فضای ذخیره سازی آب برای هریک از طبقات ساختمان است. واحدهای صنعتی نیز می‌توانند با استفاده از این مدل از تانکر آب دماوند، بخشی از فضای افقی سالن خود را صرفه‌جویی کنند.

مخزن های زیر پله‌ای دماوند پلمیر، از ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ لیتر حجم دارند که در بخش‌های بعدی، قیمت و ابعاد دقیق آن‌ها را خواهید دید.

شرکت دماوند پلیمر، طراحی بدنه مخزن زیرپله را نیز مانند نمونه‌های افقی و عمودی انجام داده است. برای همین بدنه مخزن در برابر فشار بیرونی و فشار ناشی از مایع داخل مخزن، مقاومت بالایی دارد.

وان پلی اتیلن

شرکت دماوند پلیمر، وان پلی اتیلن را هم در لیست محصولات تولید خود دارد. این منبع آب، به صورت مکعبی و سر باز ساخته می‌شود و کاربردهای زیادی دارد. یکی از کاربردهای وان پلی اتیلن، استفاده به جای استخر ماهی است. این نوع از مخزن دماوند پلیمر، در طیف وسیعی از اندازه‌ها تولید می‌شود و در حجم‌های ۲۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر قابل خریداری است. تنوع اندازه این مخزن‌ها به واحدهای صنعتی اجازه می‌دهد برای هر بخش از کسب و کار خود، دقیقاً همان حجمی را که لازم دارند انتخاب کنند. مثلاً پرورش‌دهندگان ماهی، می‌توانند چند اندازه مختلف برای نگهداری بچه‌ماهی ها و ماهی‌های بالغ تهیه کنند. کاربردهای این نوع مخزن آب بسیار گسترده است؛ برای همین در ادامه تعدادی از آن‌ها را نام می‌بریم.

کاربردهای وان پلی اتیلن دماوند پلیمر

 • استفاده به عنوان وان پرورش زالو
 • پرورش آبزیان زینتی مثل ماهی قرمز
 • استفاده در صنایع لبنی برای تولید پنیر
 • استفاده به عنوان وان حمام یا استخر کودکان
 • استفاده در صنایع نساجی برای شستشو و رنگرزی
 • نگهداری آبزیان زنده در فروشگاه‌های پروتئینی و شیلات
 • نگه‌داری از مواد جامد گرانولی و پودری در صنایع تولیدی
 • استفاده به عنوان استخر آب درمانی در کلینیک‌ها و مطب‌ها
 • استفاده به عنوان استخر ماهی برای پرورش انواع مختلف ماهی
 • استفاده برای شستشوی میوه‌جات و سبزیجات در واحدهای صنعتی مربوطه

تانکر آب دماوند قیفی

تانلکر پلی اتیلن قیفی، یکی دیگر از محصولات دماوند پلیمر است که در حجم ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ لیتر تولید می‌شوند. این مخزن‌ها یک قسمت مخروطی شکل در انتهای بدنه خود دارند و همین، تخلیه کامل مایع را امکان‌پذیر می‌کند. البته این شکل از طراحی باعث می‌شود نتوان آن را روی زمین یا هر سطح صاف دیگری قرار داد. مخزن‌های قیفی شکل دماوند پلیمر، به پایه‌های خاصی احتیاج دارند که معمولاً فلزی هستند. تانکر آب دماوند قیفی در صنایع مختلف کاربرد دارد و با استفاده از آن می‌توان مایعات را در ارتفاعی بالاتر از کف ذخیره کرد. این ویژگی، هم باعث صرفه‌جویی در فضای کف محیط می‌شود و هم فشار تخلیه سیالات را افزایش می‌دهد.

بدون شک این شکل از طراحی، نیازمند استفاده از مواد باکیفیت است تا بتواند استحکام خود را حفظ کند. پلیمر دماوند ملاحظات لازم را در تولید مخزن قیفی رعایت کرده است؛ لذا از بابت مقاومت بدنه این مخازن نگرانی نخواهید داشت.

تانکر آب دماوند کروی

مخزن آب کروی دماوند پلیمر، یک نوع منبع آب است که به صورت دفنی یا نیمه دفنی استفاده می‌شود. این نوع کاربری، حداکثر صرفه‌جویی در فضا را امکان‌پذیر می‌کند. طراحی کروی این مخازن، باعث توزیع یکنواخت تنش شده و امکان ذخیره‌سازی مایعات تحت فشار مناسب‌تر را فراهم کرده است. مقاومت بالای بدنه، طول عمر بالا و نیز قیمت مناسب نسبت به دیگر مخازن آب، تانکر آب کروی را به یک گزینه متفاوت و عالی تبدیل کرده‌اند.

از مخزن دماوند پلیمر کروی می‌توان برای مصارف مختلف از جمله کاربردهای خانگی، صنعتی و کشاورزی استفاده کرد. مخزن کروی دماوند پلیمر در دو حجم ۱۵۰۰ و ۸۰۰۰ لیتر تولید می‌شوند. جابجایی این منبع‌ها بسیار راحت است؛ چرا که می‌توان آن‌ها را روی سطح زمین غلتاند.

ویژگی‌های محصولات دماوند پلیمر

 • وزن سبک و حمل راحت
 • مقاومت در برابر فشار و ضربه
 • حفظ دمای مایع داخل مخزن
 • دارای بدنه یکپارچه و بدون درز
 • بدنه ارگونومیک زیبا و مستحکم
 • تولید در دو نوع دولایه و سه لایه
 • تولید شده با پلی اتیلن بهداشتی فود گرید
 • جلوگیری از رسیدن نور خورشید به درون محفظه
 • مناسب برای به‌کارگیری در شرایط آب و هوایی مختلف
 • دارای خاصیت ضد جلبک به دلیل محافظت در برابر اشعه UV
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی و رنگ‌های مضر در تولید مخازن
 • مقاومت در برابر اسید و مواد شیمیایی به دلیل خاصیت ضد خوردگی
 • دارای درب پیچی باکیفیت برای جلوگیری از آلوده شدن مایع ذخیره شده

لیست ابعاد و قیمت نمونه‌های مختلف تانکر آب دماوند

کاربردهای انواع تانکر آب دماوند

همانطور که در بخش‌های قبل مشاهده کردید، پلیمر دماوند تنوع بالایی را در محصولات خود ایجاد کرده است تا بتواند نیازهای مختلفی را پوشش دهد. ویژگی‌های این مخازن نیز استفاده از آن‌ها را برای ذخیره مواد مختلف ممکن کرده است. در این بخش به تعدادی از کاربردهای انواع مخزن دماوند پلیمر اشاره می‌کنیم.

 • آبرسانی به مناطق دور افتاده
 • حمل سوخت و مواد شیمیایی
 • آبیاری درختان و گیاهان معابر شهری
 • استفاده برای ذخیره آب مورد نیاز گلخانه‌ها
 • انبار و نگهداری مواد مورد استفاده در داروسازی
 • نگهداری مواد اولیه مورد استفاده در صنایع مختلف
 • حل مشکل کمبود فشار آب در طبقات بالای ساختمان
 • نگهداری عرقیات در مراکز تولید و فروش عرقیات گیاهی
 • ذخیره آب برای مکان‌هایی که به آب لوله‌کشی دسترسی ندارند
 • ذخیره آب برای استفاده در زمان قطعی در خانه‌ها و مجتمع‌های مسکونی
 • نگهداری روغن در مراکز تولید و فروش روغن‌های گیاهی مثل روغن زیتون، کلزا و…

سخن پایانی

محصولات عرضه شده توسط برند دماوند پلیمر در سال‌های گذشته مورد استقبال بخشی از بازار قرار گرفته است. با توجه به گسترش فعالیت‌های این شرکت در حوزه تولید داخلی و به کارگیری نیروهای متخصص و تکنولوژی‌های به روز، می‌توان خرید محصولات دماوند پلیمر را به عنوان یکی از گزینه‌های موجود مدنظر قرار داد. چنانچه قصد خرید تانکر دماوند پلیمر را داشتید یا تصمیم به خرید وان پلی اتیلن دماوند پلیمر گرفتید، می‌توانید از طریق وب سایت مخزن مارکت به آدرس makhzanmarket.com اقدام نمایید. از همراهی شما تا پایان این مقاله سپاسگزاریم.