خزر منبع بندر

نمایش 1–16 از 27 نتیجه

نمایش 1–16 از 27 نتیجه

شرکت تولیدی خزر منبع بندر، فعالیت خود را در سال ۱۳۶۴ و در زمینه تولید انواع مخزن آب آغاز کرد. این شرکت به مرور تولیدات خود را گسترش داد و بعدتر، مخزن آب پلی اتیلن را هم به لیست محصولات خود اضافه کرد. خزر منبع بندر اهمیت زیادی برای کیفیت محصولات خود قائل است. برای همین علاوه بر به کارگیری نیروی متخصص و کارآزموده، از به‌روزترین ماشین‌آلات و تجهیزات استفاده می‌کند. واحدهای کنترل کیفی کارخانه خزر منبع، نظارت دقیقی بر روند تولید مخزن های پلی اتیلن دارند؛ از همین رو محصول نهایی، کاملاً با استانداردهای بهداشتی و کیفی مطابق است. محصولات برند خزر منبع بندر، تنوع زیادی دارند و همین تنوع در کنار کیفیت بالا، زمینه صادرات محصولات این شرکت به عراق و کشورهای حوزه آسیای میانه را فراهم کرده است.
محصولات شرکت خزر منبع
همانطور که گفتیم، شرکت خزر منبع محصولات متنوعی را در حوزه ذخیره سازی آب تولید می‌کند. مخازن افقی، عمودی و مکعبی از جمله این محصولات هستند. در ادامه، هر کدام از انواع منبع آب خزر را معرفی می‌کنیم.
مخزن آب خزر منبع افقی
اگر به منبع آب افقی نیاز داشته باشید، شرکت خزر منبع گزینه‌های زیادی پیش رویتان قرار می‌دهد. این مخزن‌ها گزینه خوبی برای ذخیره آب در پشت بام هستند. ارتفاع کم مخزن آب افقی، اجرای سایه‌بان برای جلوگیری از داغ شدن ذخیره آب را راحت‌تر می‌کند. همچنین اگر قصد استفاده از مخزن آب در فضای مسقف را دارید، باز هم منبع آب خزر افقی مفید واقع می‌شود.

اندازه‌ها و حجم‌های متنوعی را می‌توان در بین این مخزن‌ها مشاهده کرد. به همین دلیل می‌توانید بسته به نیاز خود، محصول مناسب را انتخاب کنید. البته این تنوع در ابعاد مخزن‌های افقی شرکت خزر منبع قیمت متفاوتی را هم باعث شده است. کوچک‌ترین منبع افقی این برند، ۱۰۰ لیتری است و بزرگترین آن‌ها نیز ۳۰۰۰ لیتر حجم دارد.

شکل خاص طراحی بدنه و نیز ضخامت مناسب آن، باعث شده است که مدل‌های افقی منبع آب خزر از مقاومت بالایی در برابر فشار ناشی از انباشت آب برخوردار باشند.
منبع آب خزر عمودی
مخزن های عمودی شرکت خزر منبع نیز ابعاد و حجم‌های مختلفی دارند. انواع مختلف این منبع ها شامل کوتاه، متوسط و بلند در دسترس است که بر اساس نیاز خود می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. منبع عمودی گزینه مناسبی برای ذخیره آب در مکان‌هایی است که سطح کف محدودی دارند. برای همین کارگاه‌ها و کارخانه‌ها بیشتر از این نوع استفاده می‌کنند. خطوط موازی روی بدنه مخزن آب خزر منبع عمودی، استحکام آن را به طرز قابل توجهی افزایش داده است؛ برای همین در اثر فشار محتویات، خمش کمی دارد.

از نظر حجم، مخازن عمودی شرکت خزر منبع، تنوع بیشتری نسبت به مدل افقی دارند. این مخزن‌ها را می‌توانید در بازه ۱۰۰ لیتر تا ۱۰۰۰۰ لیتر خریداری کنید. به این ترتیب فارغ از این که هدف شما از خرید منبع آب پلی اتیلن عمودی، استفاده در خانه باشد یا یک کارخانه؛ می‌توانید محصول مورد نظر خود را بخرید.

نمونه های عمودی مخازن خزر منبع قیمت مختلفی دارند که در بخش‌های بعد به آن می‌پردازیم.
مخزن انبساط (دولایه فوم دار)
مخزن‌های انبساط یا دولایه فوم دار، همانطور که از اسمشان مشخص است در بین دولایه خود، یک لایه عایق از جنس فوم دارند. این ویژگی، مخزن عایق دار را به گزینه مناسبی برای کنترل فشار اضافی ناشی از افزایش حجم سیالات گرم  تبدیل کرده است. علاوه بر این، جبران کاهش آب داخل سامانه‌های حرارتی مثل موتورخانه نیز یکی دیگر از کاربردهای مخزن عایق دار پلی اتیلن است. به کارگیری عایق فوم در این مخازن، اتلاف حرارت را تا حد بسیار زیادی کاهش داده است. برای همین این منبع یک انتخاب عالی برای تامین آب سیستم حرارتی است. جلوگیری از اتلاف گرما، تاثیر قابل توجهی در کاهش هزینه‌های مربوط به گرمایش دارد؛ لذا خرید منبع آب خزر مدل فوم دار، برای مجتمع‌های مسکونی کاملاً توجیه‌پذیر است.

مخازن دو لایه فوم دار شرکت خزر منبع در دو حجم ۱۰۰ و ۲۲۰ لیتر به بازار عرضه شده‌اند که طیف وسیعی از نیازها را پوشش می‌دهند.
مخزن آب خزر منبع مکعبی
مخزن پلی اتیلن مکعبی، برای استفاده در مکان‌هایی طراحی شده است که ارتفاع خیلی محدودی دارند. این مخزن‌ها به نسبت مخزن افقی، ارتفاع کمتر و طول بیشتری دارند. فرم مکعبی این نوع منبع آب خزر، استفاده حداکثر از ارتفاع محدود را امکان‌پذیر کرده است. علاوه بر این، این شیوه از طراحی باعث مقاومت قابل توجه در این منبع نیز شده است. بنابراین طول عمر این مخزن‌ها بسیار زیاد است و در اثر ضربه یا فشار آسیبی نمی‌بیند.

طراحی متفاوت مخزن مکعبی، میزان مواد اولیه استفاده شده در آن و بالطبع وزن آن را نیز افزایش داده است. این مساله باعث شده است قیمت این مخزن نسبت به سایر نمونه‌ها کمی بیشتر باشد. مخزن آب مکعبی خزر منبع، در دو حجم ۵۰۰ و ۱۰۰۰ لیتری در دسترس است. ابعاد و قیمت این مخزن‌ها را می‌توانید در بخش‌های بعد مشاهده کنید.

اگر قصد خرید منبع آب برای استفاده در مکانی با سطح هموار و ارتفاع کم را دارید، مخزن مکعبی شرکت خزر منبع، یک گزینه عالی محسوب می‌شود.
مخزن زیر پله‌ای
مخزن زیر پله یکی دیگر از محصولات شرکت خزر منبع است که در حجم ۱۰۰۰ لیتری تولید می‌شود. فرم خاص این منبع، استفاده بهینه از فضای خالی زیر پله‌ها را امکان‌پذیر کرده است. به این ترتیب می‌توان بدون اشغال کردن فضای اضافه، برای تمام طبقات ساختمان یک منبع ذخیره آب تعبیه کرد. بدون شک، شرط کاربردی بودن مخزن زیر پله، رعایت زاویه و اندازه‌های استاندارد است. این نکته در مورد مخزن زیر پله خزر منبع رعایت شده است تا به خوبی زیر پله‌ها قرار بگیرد.

جنس مرغوب استفاده شده در ساخت منبع آب زیر پله خزر بندر، مقاومت زیادی برای آن ایجاد کرده است. علاوه بر این، برآمدگی‌ها و فرورفتگی‌های روی بدنه نیز باعث افزایش استحکام آن شده‌اند. به این ترتیب، محصول مورد نظر پس از پر شدن با آب یا مایعات دیگر، دفرمه نمی‌شود.
مخزن اسلیم لایم (آسان رو)
مخزن اسلیم لایم به دلیل فرم خاصی که دارد، مناسب ذخیره سازی آب و مایعات دیگر در واحدهای مسکونی، تجاری و اداری است. این نوع مخازن که به مخزن کتابی هم شناخته می‌شوند، قطر کمی دارند؛ برای همین می‌توان در فضاهای کوچک آن‌ها را به کار گرفت. قابلیت حمل آسان نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مخزن آب خزر منبع مدل اسلیم لایم است.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و نیز تکنیک قالب گیری دورانی، مخزن آسان رو شرکت خزر منبع را به یک محصول باکیفیت، مستحکم و کاملاً بهداشتی تبدیل کرده است. منبع آب خزر مدل آسان رو، در حجم ۱۰۰۰ لیتری به بازار عرضه شده است که طیف وسیعی از نیازها را پوشش می‌دهد.
مخزن پلی اتیلن وان
مخزن‌های وان نیز از جمله محصولات متنوع شرکت خزر منبع محسوب می‌شوند. این مخازن همانطور که از نامشان مشخص است، به شکل وان و به صورت سر باز طراحی شده‌اند. این نوع مخازن در صنعت پرورش ماهی و دیگر آبزیان کاربرد زیادی دارند. پرورش ماهی به شیوه آکواپونیک هم با استفاده از مخزن وان خزر منبع، به راحتی امکان‌پذیر است. اگر قصد ورود به کسب و کار پرورش ماهی را دارید و بودجه لازم برای ساخت استخر ماهی را در اختیار ندارید، خرید مخزن وان پلی اتیلن، یک روش به‌صرفه محسوب می‌شود. قابلیت جابجایی این مخازن نیز یک ویژگی مثبت در مقایسه با استخرهای سنتی ماهی به شمار می‌رود.
جدول ابعاد + لیست قیمت خزر منبع
ویژگی های محصولات شرکت خزر منبع

دارای بدنه سه لایه هستند
ظاهر زیبا و قابل قبولی دارند
به نسبت حجم، وزن سبکی دارند
مجهز به درب پیچی باکیفیت هستند
بدنه آن‌ها کاملاً یکپارچه و بدون درز است
در برابر اسید و دیگر مواد شیمیایی مقاوم هستند
دارای خاصیت ضد جلبک و آنتی باکتریال هستند
در برابر فشار مایع درون منبع، مقاومت بالایی دارند
در برابر ضربه و فشار عوامل بیرونی مقاومت زیادی دارند
از نفوذ نور خورشید به مایع داخل منبع جلوگیری می‌کنند
بدون استفاده از رنگ‌ها یا مواد شیمیایی مضر تولید شده‌اند
می‌توان از آن‌ها در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کرد
در ساخت آن‌ها از پلی اتیلن فودگرید و بهداشتی استفاده شده است
ضخامت تمام انواع مخزن آب خزر منبع، متناسب با حجم آن‌ها افزایش می‌یابد

کاربردهای منبع آب بارز قطران
همانطور که مشاهده کردید، مخازن شرکت خزر منبع هم انواع مختلفی دارند و هم در اندازه‌های متنوعی تولید می‌شوند. این گستردگی در فرم و ابعاد، کاربردهای زیادی را برای این منابع ایجاد کرده است. در ادامه، نمونه هایی از کاربرد انواع منبع آب خزر را با هم می‌بینیم.

حمل سوخت و مواد شیمیایی
انبار کردن مواد اولیه صنایع مختلف
ذخیره آب برای روستاها یا پادگان‌ها
استفاده در مراکز تولید و پخش عرقیات گیاهی
ذخیره آب مورد نیاز خانه‌ها و مجتمع‌های مسکونی
نگهداری مواد اولیه در آزمایشگاه‌ها و کارخانه‌های داروسازی
ذخیره آب مورد نیاز برای آبیاری محصولات کاشته شده در گلخانه‌ها
استفاده در عملیات‌های امدادرسانی و اسکان هنگام حوادثی مثل زلزله و سیل

کلام آخر
شاید بتوان برند خزر منبع بندر را یکی از قدیمی‌ترین کسب و کارهای فعال در صنعت تولید مخازن پلی‌اتیلنی در ایران دانست. این شرکت حالا به پشتوانه قدمت و تجربه خود، مورد اعتماد مشتریان بوده و با نظارت دقیق بر فرایند تولید محصولات، از کیفیت آنها اطمینان حاصل می‌کند. همین موضوع سبب شده تا تنوع بالای محصولات و کیفیت مناسب آنها را شاهد باشیم. اگر قصد خرید مخزن آب خزر منبع بندر را داشتید، می‌توانید از طریق آدرس اینترنتی makhzanmarket.com اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید. از اینکه تا پایان این مطلب همراه البرزمخزن بودید، سپاسگزاریم.