شادمان مخزن

نمایش 1–16 از 31 نتیجه

نمایش 1–16 از 31 نتیجه

شرکت شادمان مخزن فعالیت خود را در سال ۱۳۸۲ در شیراز آغاز کرد. با این وجود، مدیران این شرکت از سال‌ها قبل در زمینه قالب‌گیری و تولید قطعات پلاستیکی تجربه داشتند. همین باعث شد شرکت شادمان مخزن از همان ابتدا کار خود را با قدرت شروع کند. شادمان پلاست یک سال بعد یعنی در سال ۱۳۸۳ مخازن پلی اتیلن سه لایه ضد جلبک را نیز به محصولات خود اضافه کرد که این ویژگی در آن زمان برای اولین بار در ایران ارائه می‌شد.

اما یکی از نکات جالب در مورد برند شادمان مخزن این است که تمام ماشین آلات مورد استفاده در قالب‌گیری مخازن را نیز خودش تولید کرده است. برای همین، مخازن این شرکت از نظر ظاهر و طراحی، تا حد زیادی متفاوت از محصولات رقبا هستند. البته ساخت دستگاه‌های قالب‌گیری دورانی اختصاصی، به این شرکت اجازه داده است که تمام ویژگی‌های مخازن را مطابق با ملاک‌های خود تنظیم کند.

محصولات شرکت شادمان مخزن تنوع بسیار زیادی دارند و کاربری‌های مختلفی را پوشش می‌دهند. شما می‌توانید لیست قیمت شادمان مخزن را در ادامه این صفحه ببینید و برای خرید روی لینک‌های قرار گرفته کلیک کنید. برای تصمیم‌گیری بهتر همچنین می‌توانید توضیحات زیر را درباره انواع مخزن پلی اتیلن شادمان مطالعه نمایید. با مخزن مارکت همراه باشید.

محصولات شرکت شادمان پلاست

همانطور که گفتیم، شادمان مخزن طیف وسیعی از محصولات به‌خصوص، انواع مخزن آب پلی‌اتیلن را به بازار عرضه کرده است. این محصولات در فرم‌ها و ابعاد مختلفی در دسترس هستند. برای آشنایی بیشتر با انواع مخزن آب شادمان، آن‌ها را در ادامه معرفی می‌کنیم.

مخزن آب شادمان افقی

مخازن افقی یکی از محصولات اصلی شادمان مخزن هستند که البته انواع مختلفی دارند. این مخازن گزینه ایده‌آلی برای ذخیره آب و سیالات در فضاهای مسقف یا دارای ارتفاع محدود هستند. ارتفاع کم این مخزن‌ها به شما اجازه می‌دهد پر کردن مخزن را با راحتی بیشتری انجام دهید. این ویژگی باعث می‌شود به‌کارگیری این مخازن در پشت‌بام، ایده خوبی برای حل مشکل قطع یا کاهش فشار آب در خانه‌ها یا مجتمع‌های مسکونی باشد. علاوه بر این، اگر نیاز به ساخت سایبان هم داشته باشید، به دلیل ارتفاع کم مخزن‌ها می‌توانید با هزینه کمتری این کار را انجام دهید. همانطور که گفتیم، شادمان پلاست مخزن‌های افقی خود را در انواع مختلفی تولید می‌کند. در ادامه، با هریک از این مدل‌ها آشنا می‌شوید.

تانکر آب شادمان افقی درب وسط

شرکت شادمان مخزن مخازن افقی درب وسط خود را در ۱۳ حجم مختلف تولید می‌کند. حجم این مخزن‌ها از ۱۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر متغیر است. این یعنی برای هر کاربردی که در نظر داشته باشید می‌توانید روی مخازن افقی درب وسط شادمان مخزن حساب کنید. درب این مخازن همانطور که از نام آن‌ها مشخص است، در قسمت وسط قرار گرفته است. شادمان مخزن خطوط برجسته‌ای را روی بدنه این مخازن تعبیه نموده که علاوه بر افزایش قابل توجه استحکام، ظاهر آن‌ها را هم زیباتر کرده است.

مخزن آب شادمان افقی، یک ویژگی منحصر به فرد نیز دارد و آن، وجود محلی برای قرار گرفتن توپ شناور است. به این ترتیب استفاده کامل از ظرفیت مخزن، امکان‌پذیر می‌شود. مخازن افقی درب وسط شادمان پلاست، در انواع تک لایه، دو لایه، سه لایه، چهار لایه و پنج لایه قابل تولید هستند. علاوه بر این، امکان تولید مدل‌های فوم‌دار و سوپر فوم این مخازن نیز وجود دارد.

مخزن آب شادمان درب کنار

در برخی فضاها، قرار گرفتن درب در وسط مخزن افقی ممکن است کار پر کردن آن را دشوار کند. در چنین مواقعی، مخازن درب کنار گزینه مناسب‌تری هستند. شرکت شادمان مخزن، مخازن افقی درب کنار خود را هم مشابه با نمونه‌های درب وسط تولید می‌کند. این مخازن نیز محلی برای قرار گرفتن توپ شناور دارند؛ برای همین می‌توان از کل ظرفیت آن‌ها استفاده کرد. مخزن پلی اتیلن شادمان درب کنار، در ۷ حجم مختلف از ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ لیتر در دسترس هستند.

مخزن افقی بیضی شادمان پلاست

مخازن بیضی، نوع دیگری از تانکرهای افقی شادمان مخزن هستند. این محصولات به جای سطح مقطع دایره‌شکل، سطح مقطع بیضی دارند. برای همین یک حجم مشخص را در ارتفاع کمتری فراهم می‌کنند. این ویژگی برای مکان‌هایی که ارتفاع محدودی دارند، یک نکته مثبت محسوب می‌شود. مخزن‌های افقی بیضی شادمان مخزن، در دو ظرفیت ۱۰۰۰ و ۲۵۰۰ لیتری موجود هستند.

مخزن آب شادمان عمودی

مخزن‌های عمودی، گزینه مناسبی برای نگهداری آب و مایعات در فضاهای محدود به حساب می‌آیند. به این ترتیب با اشغال حداقل فضای افقی می‌توان مقدار قابل توجهی از سیالات را ذخیره کرد. این ویژگی، خرید مخزن عمودی پلی اتیلن را به گزینه‌ای مناسب برای صنایع تبدیل کرده است. مخزن‌های عمودی شادمان پلاست نیز در چهار نوع مختلف تولید می‌شوند که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

مخزن عمودی معمولی

این تانکرها که رایج‌ترین نوع مخزن عمودی شادمان پلاست هستند، قطر و ارتفاع متناسبی دارند. مخازن عمودی معمولی این شرکت، در ۱۶ حجم مختلف تولید می‌شوند که از ۱۰۰ تا ۲۰۰۰۰ لیتر متغیر است. بدنه این مخازن به دلیل وجود برجستگی‌های موازی، استحکام بسیار زیادی دارد. برای همین هیچگونه نگرانی بابت آسیب در برابر ضربه یا تغییر شکل به خاطر فشار مایع نخواهید داشت.

گفتنی است مخازن ۵۰۰۰ لیتری، ۶۰۰۰ لیتری، ۱۵۰۰۰ لیتری و ۲۰۰۰۰ لیتری عمودی این شرکت، مجهز به دو درب هستند. این ویژگی امکان پر کردن راحت‌تر مخزن‌ها را فراهم می‌کند. مخزن‌های عمودی شادمان مخزن، در انواع تک لایه، دو لایه، سه لایه، چهار لایه و پنج لایه عرضه می‌شوند. نوع فوم‌دار و سوپر فوم این مخازن نیز موجود است که با توجه به نیاز خود می‌توانید آن‌ها را سفارش دهید.

مخزن عمودی کوتاه شادمان پلاست

اگر فضایی که می‌خواهید مخزن عمودی را در آن قرار دهید ارتفاع محدودی دارد، بهترین کار خرید مخزن عمودی کوتاه است. شرکت شادمان پلاست، مخازن عمودی کوتاه خود را در ۴ حجم ۱۰۰۰ لیتری، ۲۰۰۰ لیتری، ۳۰۰۰ لیتری و ۵۰۰۰ لیتری تولید می‌کند. تمام این مدل‌ها با درب پیچی باکیفیت با قطر ۴۰ سانتی‌متر عرضه می‌شوند. علاوه بر این‌ها، بدنه مستحکم و امکان تولید آن در تعداد لایه‌های مختلف، از جمله ویژگی های مخزن عمودی کوتاه شادمان مخزن است.

تانکر آب شادمان عمودی بلند

مخزن‌های عمودی بلند شادمان، برای استفاده در مکان‌هایی که محدودیت فضا دارند مناسب هستند. با خرید این مخزن‌ها، می‌توان یک حجم خاص را با قطر کمتر و ارتفاع بیشتر در اختیار داشت. سایر ویژگی‌های این مخزن، مانند دیگر مدل‌های عمودی شادمان پلاست است. برای همین می‌توانید انتظار کیفیت و استحکام بالایی را داشته باشید.

مخزن عمودی مکعبی شادمان پلاست

مخزن مکعبی، نوع دیگری از مخازن عمودی این شرکت است که کاربری خاص خودش را دارد. این مخازن به دلیل دارا بودن سطح مقطع مربعی، به راحتی در گوشه اتاق یا سالن قرار می‌گیرند و حداکثر فضای اشغال شده را به ذخیره آب اختصاص می‌دهند. شکل ظاهری متفاوت این مخازن، زیبایی خاصی به آن‌ها داده است که البته باعث استحکام آن‌ها نیز شده است. مخازن عمودی مکعبی شادمان پلاست در حجم‌های ۱۰۰، ۲۱۰، ۳۰۰ و ۵۰۰ لیتری در دسترس هستند.

مخزن پلی اتیلن شادمان مدل آسان رو

مخزن آسان رو یکی دیگر از محصولات شادمان مخزن است که با هدف استفاده حداکثری از فضای ساختمان‌ها تولید می‌شود. این مخازن عرض کمی دارند؛ برای همین از درب‌های کوچک نیز می‌توان آن‌ها را عبور داد. علاوه بر این، با استفاده از این مخزن‌ها می‌توان از فضاهای کوچک موجود در موتورخانه نیز استفاده کرد. مخازن آسان رو شادمان مخزن، در ۵ حجم مختلف تولید می‌شوند که کوچک‌ترین آن‌ها ۵۰۰ لیتری و بزرگترین آن‌ها ۳۰۰۰ لیتری هستند. این مخزن‌ها در مدل‌های مختلف تک لایه تا ۵ لایه قابل تولید هستند. همچنین می‌توان آن‌ها را در دو نوع فوم‌دار و سوپر فوم نیز سفارش داد.

مخزن پلی اتیلن شادمان زیر پله

مخازن زیر پله شرکت شادمان مخزن، بهترین انتخاب برای استفاده از فضای از دست رفته زیر پلکان هستند. زاویه این مخزن‌ها طوری انتخاب شده است که با استاندارد پله‌ها در ایران منطبق باشد. به این ترتیب هیچ مشکلی بابت قرارگیری آن‌ها در زیر پلکان وجود ندارد. یکی دیگر از کاربردهای مخزن زیر پله شادمان، ذخیره مایعات در زیر شیروانی است. مخازن زیرپله شادمان پلاست در سه نوع معمولی، سینوسی و کرکره تولید می‌شوند. البته مانند انواع دیگر مخازن این شرکت، می‌توان تانکر آب شادمان زیرپله را در انواع تک لایه تا ۵ لایه و فوم دار و سوپر فوم تولید کرد. حجم این مخزن‌ها نیز از ۵۰۰ تا ۱۸۰۰ لیتر متغیر است.

مخازن IBC شادمان پلاست

مخازن IBC یا حفاظ دار، بهترین گزینه برای نگهداری و حمل مایعات هستند. این نوع مخزن‌ها در دو حجم ۱۰۰ و ۱۵۰۰ لیتری با ابعاد استاندارد بین‌المللی تولید می‌شوند. برای همین قابل بارگیری در تریلرها با تعداد مشخصی را دارند. قیمت مخزن شادمان IBC، کاملا رقابتی و مناسب است بنابراین می‌توانید با خرید آن‌ها هزینه‌های مربوط به حمل و توزیع مایعات را تا حد امکان کاهش دهید. مخازن IBC شادمان، در دو شکل با فریم و پالت و بدون فریم و پالت موجود هستند. البته اگر بخواهید این مخازن را همراه با پالت و فریم تهیه کنید، می‌توانید بین نیم فریم و فریم کامل انتخاب کنید.

مخزن پشت نیسانی

این مخازن همانطور که از نامشان مشخص است، برای حمل مایعات بوسیله وانت نیسان طراحی شده‌اند. این مخزن‌ها را هم برای نیسان وانت تک‌سوز و هم برای مدل‌های دوگانه‌سوز می‌توان استفاده کرد. توجه داشته باشید که مخازن پشت نیسانی فقط برای استفاده در وانت نیسان مناسب هستند و نمی‌توان طور دیگری از آن‌ها استفاده کرد. این مخزن‌ها در حجم ۲۰۰۰ لیتری در دسترس هستند.

مخازن کروی شادمان مخزن

تانکر آب شادمان کروی، یکی دیگر از محصولات این شرکت است که کاربردهای خاص خودش را دارد. این مخزن‌ها را می‌توان هم به صورت معمولی و هم دفنی و نیمه دفنی مورد استفاده قرار داد. با دفن کردن این مخزن‌ها داخل زمین، حداکثر صرفه‌جویی در فضا صورت می‌گیرد که مزایای زیادی را برای واحدهای صنعتی ایجاد می‌کند. طراحی خاص مخازن کروی شادمان، باعث می‌شود توانایی تحمل فشار بیشتری را داشته باشند. ویژگی دیگر مخزن کروی، قابلیت حمل آسان آن از طریق غلتاندن روی سطح است. این مخزن تنها در حجم ۱۰۰۰ لیتری به بازار عرضه شده است.

مخازن مکعبی

مخزن های مکعبی یکی دیگر از محصولات شادمان مخزن هستند. این تانکرهای آب در حجم‌های ۱۰۰ لیتر تا ۱۰۰۰ لیتر قابلیت تولید دارند. اگر فضای مورد نظر شما ارتفاع بسیار کمی داشته باشد، مخزن‌های مکعبی گزینه بسیار خوبی برای نگهداری آب و مایعات هستند. این مخزن‌ها استقامت بالایی در مقابل ضربه و فشار دارند. علاوه بر این ظاهرشان نیز جذاب است.

لیست قیمت شادمان مخزن

ابعاد و ظرفیت‌های متنوع محصولات شادمان مخزن، گستره قیمتی وسیعی را باعث شده است. برای همین، در این بخش قیمت محصولات شادمان را ذکر می‌کنیم.

جدول قیمت مخازن شادمان

ویژگی‌های انواع مخزن آب شادمان

  • بدنه براق و صیقلی این مخازن، اشعه ماوراء بنفش را بهتر دفع می‌کند. در نتیجه عمر مخازن افزایش یافته و کیفیت مایع درون آن‌ها نیز حفظ می‌شود.
  • تمام مواد استفاده شده در تولید مخازن شادمان پلاست، بهداشتی هستند و تاییدیه سازمان غذا و دارو دارند.
  • تمام انواع مخزن پلی اتیلن شادمان، دارای پروانه ساخت از اداره استاندارد ملی و اداره بهداشت و درمان علوم پزشکی هستند.
  • محصولات این شرکت در تمام شرایط آب و هوایی و محیط‌های باز و بسته قابل استفاده هستند.
  • هیچگونه رنگ یا مواد شیمیایی مضر در تولید آن‌ها استفاده نشده است.
  • باعث تغییر در رنگ، طعم یا بوی آب ذخیره شده نمی‌شوند.
  • اشعه ماورا بنفش را از خود عبور نمی‌دهند؛ برای همین ضد جلبک هستند.
  • در انواع تک لایه، دو لایه، سه لایه، چهار لایه و پنج لایه قابل تولید هستند.
  • دارای درب پیچی باکیفیت هستند.
  • به دلیل طراحی خاص، مقاومت بالایی در برابر ضربه یا فشار دارند.

کلام آخر

تنوع بی‌نظیر محصولات شادمان مخزن، مهم‌ترین ویژگی تولیدات این شرکت است. البته این شرکت فقط به تنوع بسنده نکرده و برای کیفیت محصولات خود نیز اهمیت ویژه‌ای قائل شده است. سابقه طولانی این شرکت در تولید مخازن پلی اتیلن و نیز تجربه مدیران آن در صنعت پلاستیک در رسیدن به این کیفیت نقش مهمی دارند. همین باعث شده که خرید مخزن شادمان پلاست برای بخشی از بازار، به یکی از اولین انتخاب‌ها تبدیل شود. توجه داشته باشید که قیمت مخزن شادمان با توجه به نوع تانکر انتخابی، لیتراژ و ابعاد مدنظر شما متغیر است. اگر قصد خرید تانکر آب شادمان مخزن را دارید، می‌توانید از وبسایت مخزن مارکت سفارش خود را ثبت کنید.