رادمان پلاست

نمایش 1–16 از 56 نتیجه

نمایش 1–16 از 56 نتیجه

شرکت رادمان پلاست فعالیت خود را در زمینه تولید مخازن آب پلی اتیلن در سال ۱۳۹۰ آغاز کرد. این مجموعه، محصولات خود را با استفاده از روش قالب‌گیری چرخشی تولید می‌کند. رادمان‌پلاست اهمیت زیادی برای کیفیت مخزن های آب پلی اتیلن قائل است؛ برای همین، تمام فرآیند تولید توسط واحدهای نظارت کیفی بررسی می‌شود. محصولات رادمان پلاست، آزمایش‌های زیادی را پشت سر گذاشته‌اند و از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و نیز وزارت بهداشت، تاییدیه دریافت کرده‌اند.

شرکت رادمان‌پلاست ظرفیت تولیدی برابر با ۳۰ تن در روز دارد و انواع مخزن های آب را با فرم‌ها و اندازه‌های مختلف به بازار عرضه می‌کند.

محصولات شرکت رادمان پلاست

اگر نیاز به ذخیره‌سازی آب یا سیالات دیگر داشته باشید، تنوعی از مخزن آب رادمان پلاست را پیش روی خود می‌بینید. شرکت رادمان پلاست علاوه بر مخازن افقی و عمودی، انواع مختلفی از منبع آب را به بازار عرضه کرده است. در ادامه، با محصولات این شرکت آشنا می‌شویم.

مخزن آب رادمان پلاست افقی

مخزن افقی، یکی از رایج‌ترین نوع مخازن آب است که رادمان‌پلاست نیز آن را تولید می‌کند. اگر قصد ذخیره‌سازی آب در مکان‌های مسقف یا فضاهایی با ارتفاع محدود را دارید، مخازن افقی رادمان پلاست انتخاب خوبی هستند. کاربرد دیگر این مخازن، استفاده برای ذخیره‌سازی آب منازل و مجتمع‌های مسکونی است. به این ترتیب با قرار دادن تانک آب رادمان پلاست در پشت بام، مشکل قطعی آب یا فشار کم آن حل می‌شود. افقی بودن این مخازن، وزن آب ذخیره شده را در سطح بزرگ‌تری پخش می‌کند؛ بنابراین فشار زیادی روی یک نقطه وارد نمی‌شود. علاوه بر این، ارتفاع کم این مخازن به شما امکان می‌دهد در صورت نیاز، نسبت به اجرای سایبان نیز اقدام کنید.

مخزن‌های افقی رادمان‌پلاست، در حجم‌های مختلفی از ۱۰۰ لیتر تا ۱۰۰۰۰ لیتر موجود هستند. شرکت رادمان پلاست مخزن‌های افقی خود را در دو نوع معمولی و درب کنار تولید می‌کند. انتخاب بین مخزن معمولی و درب کنار، بستگی به محلی دارد که قصد نصب مخزن را در آن دارید.

قیمت مخزن آب رادمان پلاست افقی بر اساس اندازه و حجم آن متغیر است. در بخش‌های بعدی می‌توانید لیست قیمت مخازن رادمان پلاست را مشاهده کنید.

تانکر آب رادمان پلاست عمودی

مخزن‌های عمودی، انتخاب خوبی برای ذخیره مایعات در مکان‌هایی با مساحت محدود هستند. از همین رو، خرید مخزن عمودی آب کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد. این شرکت در تولید مخازن عمودی خود، هم به کیفیت مواد اولیه و هم به طراحی اهمیت داده است. بدنه این مخزن‌ها استحکام زیادی دارد و در برابر فشار و ضربه مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد.

مخزن آب رادمان پلاست در حجم‌های ۱۰۰ لیتری تا ۲۰۰۰۰ لیتری تولید می‌شود تا بتوان برای کاربری‌های مختلف از آن‌ها استفاده کرد. علاوه بر این، مخازن عمودی این شرکت در دو نوع کوتاه و بلند عرضه می‌شوند. این ویژگی به شما امکان می‌دهد مخزن را دقیقاً مطابق با شرایط محل مورد نظرتان انتخاب کنید. بدنه مخزن‌های عمودی رادمان پلاست هم دارای خطوط موازی هستند تا ساختار مستحکم‌تری پیدا کنند. لیست قیمت مخازن رادمان پلاست عمودی را در ادامه خواهیم دید.

مخزن آب زیرپله

مخزن زیرپله، یکی دیگر از محصولات شرکت رادمان پلاست است که برای قرار دادن زیر پلکان ساخته شده است. خرید منبع آب زیر پله، راه خوبی برای ذخیره آب در ساختمان‌ها با استفاده از فضای زیر پله‌ها است. به این ترتیب بدون اشغال فضای اضافه، هر واحد مسکونی می‌تواند همیشه مقداری آب ذخیره داشته باشد. واحدهای صنعتی هم برای صرفه‌جویی در فضای محیط کار می‌توانند از این نوع مخزن برای نگهداری آب یا مواد اولیه مایع بهره ببرند.

مخازن زیر پله این شرکت به صورت کاملاً یکپارچه و با طراحی ارگونومیک تولید می‌شوند. این ویژگی، استحکام این مخازن را تا حد قابل توجهی افزیش می‌دهد و از نشتی آن‌ها نیز جلوگیری می‌کند.

اگر قصد خرید تانکر آب رادمان پلاست از نوع زیر پله را دارید، می‌توانید حجم آن را در بازه ۳۰۰ تا ۱۵۰۰ لیتر انتخاب کنید. اندازه و زوایای این مخازن کاملاً استاندارد است؛ برای همین هیچگونه نگرانی بابت مطابقت آن با فضای زیر پله وجود ندارد. ابعاد و قیمت مخازن زیرپله را می‌توانید در بخش مربوط به لیست قیمت محصولات رادمان پلاست مشاهده کنید.

مخازن اسلیم لاین

یکی دیگر از محصولات شرکت رادمان پلاست، مخزن اسلیم لاین است. این مخزن‌ها که به آن‌ها مخزن آسان رو هم گفته می‌شود، عرض کمی دارند. برای همین گزینه فوق‌العاده‌ای برای استفاده در فضاهای کوچک هستند. مخازن اسلیم لاین را می‌توان در خانه‌ها، ادارات، آزمایشگاه‌ها و واحدهای صنعتی به کار گرفت. این شرکت، مخازن اسلیم لاین خود را در حجم‌های ۵۰۰ لیتری، ۱۰۰۰ لیتری، ۲۰۰۰ لیتری و ۳۰۰۰ لیتری تولید می‌کند. این تنوع تقریباً تمام نیازهای شما برای ذخیره آب با مخزن آسان رو را پوشش می‌دهد.

لازم به ذکر است که با وجود شکل ظاهری پیچیده، مخازن اسلیم لاین نیز به صورت کاملاً یکپارچه تولید می‌شوند. خطوط برجسته تعبیه شده روی بدنه نیز به استحکام تانکر آب رادمان پلاست مدل کتابی افزوده است.

مخزن‌های مکعبی عمودی و افقی

مخزن‌های مکعبی این شرکت، به شکل مکعب مستطیل تولید می‌شوند و از این نظر، با سایر مخازن دیگر دارای تفاوت ظاهری هستند. این نوع مخزن‌ها گزینه خوبی برای استفاده حداکثری از فضا هستند؛ چرا که تمام فضای اشغال شده را به ذخیره آب اختصاص می‌دهند. علاوه بر این، می‌توان آن‌ها را به راحتی در گوشه اتاق یا سالن قرار داد.

رادمان پلاست، مخازن مکعبی خود را در دو مدل مخزن مکعبی افقی و مخزن مکعبی عمودی تولید می‌کند. مخزن آب افقی این مجموعه از حجم ۱۰۰ تا ۲۰۰ لیتر و نمونه عمودی، از ۱۰۰ تا ۵۰۰ لیتر در دسترس هستند. بدنه یکپارچه و طراحی ارگونومیک، در این مدل‌ها نیز باعث افزایش کیفیت و مقاومت مخازن شده است. بنابراین مخزن‌های مکعبی این مجموعه دچار نشتی نمی‌شوند و عمر مفید طولانی دارند.

مخزن های بیضی

مخزن بیضی یک محصول دیگر از رادمان پلاست است که به صورت افقی و با سطح مقطع بیضی تولید می‌شود. این مخازن، هم برای ذخیره آب و سیالات کاربردی هستند و هم حمل آن‌ها. استحکام بدنه، درب پیچی باکیفیت و ارتفاع کمتر نسبت به مخازن افقی معمولی، از جمله ویژگی‌های مخزن بیضی رادمان پلاست هستند. مخازن بیضی را می‌توانید در حجم‌های ۵۰۰ لیتر، ۱۰۰۰ لیتر و ۲۰۰۰ لیتر خریداری کنید.

مخازن کروی

منبع آب کروی، یکی دیگر از انواع مخزن آب رادمان پلاست است که در حجم‌های ۵۰۰ و ۱۰۰۰ لیتری تولید می‌شود. این مخزن‌ها معمولاً داخل زمین دفن می‌شوند؛ برای همین فضای اضافه‌ای را اشغال نمی‌کنند. علاوه بر این، قرار گرفتن در زیر خاک، از تبادلات گرمایی و نیز نفوذ نور به داخل مخزن جلوگیری می‌کند. مخازن کروی این شرکت مانند دیگر محصولات آن از پلی اتیلن باکیفیت و با طراحی بدنه مستحکم تولید می‌شوند. نکته مثبت دیگری که در مورد این نوع مخزن باید ذکر کنیم، امکان حمل آسان آن از طریق غلتاندن روی زمین است.

مخزن قیفی رادمان پلاست

مخازن قیفی، محصولی دیگر از شرکت رادمان پلاست هستند که در حجم ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر تولید می‌شوند. بخش مخروطی شکلی که در زیر این مخازن قرار گرفته شده است، امکات تخلیه کامل مایعات درون آن را فراهم می‌کند. علاوه بر این برای ذخیره مواد پودری نیز با استفاده از آن وجود دارد.

مخزن قیفی حتماً باید روی پایه‌های مخصوص نصب شود. این پایه‌ها معمولاً از جنس فلز هستند و ضخامت و تحمل وزن آن‌ها باید متناسب با حجم مخزن انتخاب شود. قرار گرفتن مخزن قیفی در ارتفاع، هم فشار مایع را در هنگام تخلیه افزایش می‌دهد و هم موجب صرفه‌جویی در فضای کف کارگاه یا محوطه مورد نظر.

ویژگی‌های مهم محصولات شرکت رادمان پلاست

 • طول عمر بالایی دارند
 • خاصیت ضد جلبک و آنتی باکتریال دارند
 • دارای درب پیچی بزرگ و باکیفیت هستند
 • از پلی اتیلن باکیفیت و بهداشتی تولید می‌شوند
 • وزن سبکی دارند و به راحتی قابل حمل هستند
 • به صورت کاملا یکپارچه و بدون درز تولید می‌شوند
 • قابل استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی هستند
 • مقاومت زیادی در برابر فشار و ضربه از خود نشان می‌دهند
 • در رنگ، طعم و بوی مایع ذخیره شده تغییری ایجاد نمی‌کنند
 • در ساخت آن‌ها از رنگ‌ها و مواد شیمیایی مضر استفاده نشده است
 • در برابر اسید و مواد شیمیایی دیگر مقاوم هستند و دچار خوردگی نمی‌شوند

لیست قیمت مخازن رادمان پلاست + ابعاد

کاربردهای انواع تانکر آب رادمان پلاست

تنوع در نوع و اندازه مخزن‌های رادمان‌پلاست، محصولات این شرکت را برای مصارف مختلفی مناسب کرده است. در ادامه، چند نمونه از کاربردهای انواع تانکرهای آب آن را معرفی می‌کنیم.

 • انبار کردن مواد اولیه صنایع مختلف
 • سوخت‌رسانی توسط نیسان یا کامیون
 • استفاده در مراکز تولید و پخش عرقیات گیاهی
 • استفاده در عملیات‌های امدادرسانی و اسکان اضطراری
 • حل مشکل فشار کم یا قطعی آب در خانه‌ها و مجتمع‌ها
 • نگهداری مواد اولیه در آزمایشگاه‌ها و شرکت‌های داروسازی
 • ذخیره آب جهت آبیاری گیاهان کاشته شده در گلخانه‌ها
 • ذخیره آب برای روستاهایی که به آب لوله‌کشی دسترسی ندارند

کلام آخر

با نگاهی به کارنامه کاری برند رادمان پلاست طی سال‌های گذشته، تصمیم بسیاری از خریداران برای استفاده از محصولات و خدمات ایشان قطعیت پیدا می‌کند. فرقی نمی‌کند بخواهید برای مصارف شخصی اقدام به خرید مخزن رادمان پلاست کنید یا به عنوان همکار و فروشنده با آنها همکاری داشته باشید؛ این شرکت ظرفیت تولید بالایی دارد و تنوع محصولات آنها باعث شده تا انتخاب برای مشتریان آسان شود. مخزن مارکت محصولات این برند را در سایت ارائه میدهد و شما می توانید از سراسر کشور به صورت آنلاین محصولات برند رادمان پلاست را خریداری کنید.