مخزن۱۰۰۰عمودی بلند۳لایه/ شادمان مخزن

برای قیمت تماس بگیرید.

مخزن1000عمودی بلند3لایه/ شادمان مخزن محصول مورد بررسی است برای مشاهده محصولات بیشتر به سایت مخزن مارکت مراجعه فرمایید.

مخزن پلی اتیلن چیست؟

با استفاده از مخازن پلی اتیلن مشکل کمبود فشار و قطعی آب را برای همیشه حل کنید.مخزن پلی اتیلن برای ذخیره آب و موادی که با پلی اتیلن سازگاری دارند تولید می شود.

این مخازن در انواع تک لایه، دولایه و سه لایه وجود دارند که نوع سوم کاربرد بیشتری دارد. همچنین مخازن پلی اتیلن در اشکال مختلف متناسب با نیاز شما تولید می شوند که از انواع آن ها می توان به عمودی، افقی، زیر پله ای و غیره اشاره کرد.

کارایی و رنگ لایه های مخزن پلی اتیلن:

 1. بیرونی:  لایه بیرونی به رنگ سفید است دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط جوی نامناسب و ضربه است.
 2. میانی: این لایه به رنگ تیره است و مانع از تابش نورخوشید و همچنین مانع از فاسد شدن مایع درون مخزن می شود.
 3. داخلی:  لایه داخلی مخزن در رنگ های سفید، آبی، سبز و غیره تولید می شود( مواد رنگی استفاده شده کاملا بهداشتی هستند.) و مانع از تبادلات دمایی بین محیط اطراف و مایع درون مخزن می شود.

کاربرد مخازن پلی اتیلن بر اساس تعداد لایه:

 1. مخزن  تک لایه: برای نگهداری سوخت، اسید و مایعات مشابه مورد استفاده است.
 2. منبع دولایه: جهت ذخیره سازی آب در محیط های سرپوشیده مورد استفاد قرار می گیرد.
 3. مخزن سه لایه: صرفا برای ذخیره آب در محیط هایی است که در معرض تابش مستقیم نور خورشید هستند این مخازن ضد جلبک و آنتی باکتریال هستند.
موارد استفاده مخزن پلی اتیلن عمودی:

مخزن پلی اتیلن  عمودی که به شکل مخروطی و یا مسطح طراحی می شود که صرفا برای قرار گرفتن روی سطح صاف  است.

در منابع پلی اتیلن از نوع عمودی وقتی مخزن از مواد پر می شود فشار مایعات وارد شده باعث می شود دیواره ی منبع به سمت بیرون حالت انعطاف پذیر پیدا کند و بعد از تخلیه مواد به حالت اولیه خود باز میگردد.

از این نوع مخزن برای نگهداری و ذخیره آب و مواد سازگار با پلی اتیلن در فضاهایی با محدودیت طول و عرض مکانی و یا محدودیت عرض در ورودی استفاده می شود.

ابعاد موجود مخزن پلی اتیلن عمودی:

برند شادمان مخزن این نوع مخزن را از حجم 100 الی 20000 لیتر تولید می کند.

مخزن1000عمودی بلند3لایه/ شادمان مخزن – برای اطلاع از آخرین قیمت ها و خرید مخزن 1000 لیتری عمودی بلند با شماره  ۶۳ ۷۳ ۶۱ ۲۲ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

دسته:
عرض:
82cm
ارتفاع:
200cm
گارانتی:6 سال
حجم (لیتراژ):
گواهینامه‌ها: iso 9001: 2008 - استاندارد ملی ایران - سازمان غذا دارو ( نشان سیب سلامت )
شادمان مخزن - شادمان پلیمر ایرانیان
 • مخازن عمودی مخازن عمودی در انواع عمودی کوتاه و بلند تولید می شوند و از حجم 100 لیتر الی 20000 لیتر صورت یکپارچه تولید میشود مناسب جهت نگهداری انواع مایعات ازقبیل ( آب آشامیدنی ،سوخت ، اسید و ...)  در فضاهایی با محدودیت طول و عرض میباشند به صورت بی رنگ یا تک لایه ، دو لایه ، سه لایه تولید می شوند. مخازن عمودی سه لایه ضد جلبک و یا آنتی باکتریال برای ذخیره آب شرب در محیطهای روشن و زیر نور مستقیم آفتاب پیشنهاد می گردد. مخازن عمودی پلی اتیلن در برابر اسید ها و باز ها بسیار مقاوم بوده و جایگزین بسیار مناسبی برای مخازن و ظروف استینلس استیل (stainless steel ) می باشند . مخازن عمودی پلی اتیلنی به صورت بی‌رنگ تولید شده و به صورت یک لایه، دولایه، سه لایه، چهار لایه و پنج لایه در بازار موجود هستند. جنس پلی اتیلن این مخازن به صورت Food grade بوده و مورد تایید وزارت بهداشت است. این نوع از پلی اتیلن با آب و بسیاری از مواد دیگر سازگار بوده و واکنش نمی‌دهد. مخازن آب عمودی در ابعاد بسیار گوناگونی تولید می‌شوند. حجم این مخازن می‌تواند از ۸۰ تا ۳۰۰۰۰ لیتر متغیر باشد که با توجه به کاربرد آن‌ها متفاوت است. معمولا استفاده از مخازن سه لایه به علت خاصیت ضد جلبکی که دارند در مخازن خانگی رایج‌تر است. ویژگی‌های مخزن عمودی پلی اتیلن ویژگی اصلی مخازن پلی اتیلن واکنش ناپذیر بودن آن‌ها است. این مواد اغلب با اسیدها، بازها و موادی مانند آب واکنش نمی‌دهند؛ به همین دلیل آب درون این مخازن دچار تغییر بو، رنگ و مزه نمی‌شود. در سال‌های اخیر به دلیل حمل و نقل آسان و قیمت پایین‌تر مخازن پلی اتیلنی جایگزین مخازن فلزی شده‌اند. این مخازن همچنین در برابر نور فرابنفش مقاوم بوده و دوام بیشتری دارند. یکی دیگر از ویژگی‌های این مخازن رسانش گرمایی پایین آن‌ها است، به این ترتیب برخلاف مخازن فلزی حرارت محیط تاثیر زیادی بر روی آب داخل مخزن نمی‌گذارد و کیفیت آب حفظ می‌شود. خرید و نصب مخزن عمودی پلی اتیلن قبل از خرید مخزن عمودی پلی اتیلن حتما مکان مناسبی را برای آن در نظر بگیرید. فضاهای خالی منزل خود را بررسی کنید و در صورتی که فضایی را برای نصب مناسب‌تر تشخیص دادید با اندازه‌گیری ابعاد آن، نسبت به خرید مخزن مورد نظر خود اقدام کنید. در صورتی که انجام این‌کار برای شما مقدور نیست می‌توانید از نصاب یا فروشنده تقاضای کمک کنید یا در صورت امکان ابعاد را برای آن‌ها ارسال کنید، تا یک مخزن متناسب با فضایی که در اختیار دارید را به شما معرفی کنند. محل اصلی برای نصب مخازن عمودی معمولا اتاق تاسیسات هر ساختمان است. در صورتی که چنین فضایی را در اختیار ندارید می‌توانید از حیاط خلوت و یا پشت بام جهت نصب استفاده کنید. نکته‌ای که باید حتما نسبت به آن دقت داشته باشید نوع مخزن شماست. در صورتی که مخزن را در برابر نور خورشید قرار می‌دهید، حتما لازم است که از مخازن چندلایه استفاده نمایید.
  مخزن عمودی پلی اتیلن (مخزن ایستاده پلی اتیلن) همانطور که می دانید دارای شکل استوانه ای می باشد و در ابعاد و لیتراژهای مختلفی تولید می
   شود با این حال برخی از لیتراژهای مخازن عمودی به شکل های گوناگونی تولید می شوند؛ که به طور مثال با نام های مخزن عمودی کوتاه یا مخزن
   عمودی بلند و غیره معرفی می شوند
  مخازن عمودی پلی اتیلن جهت مصارف مختلفی مانند خانگی، صنعتی، کشاورزی و غیره مناسب بوده است؛ علاوه بر این مخازن عمودی جهت نگهداری
   سایر مایعات با چگالی نزدیک به آب بسیار مناسب می باشند.
  منبع آب عمودی (منبع آب ایستاده) با توجه به اینکه واکنش شیمیایی با مواد مجاز ذخیره شده درآن نداردگزینه مناسبی جهت نگهداری مواد اسیدی،
   سوختی وغیره که چگالی یا به عبارت دیگر دانسیته نزدیک آب دارند می باشند.
   منبع آب عمودی پلی اتیلن (منبع آب ایستاده پلاستیکی) همانطور که قبلا اشاره شده بود در ابعاد، لیتراژ و شکل های مختلفی تولید می شوند؛ که بسته
   به نوع استفاده و مواد ذخیره شده در آن به صورت تک لایه، بی رنگ، سه لایه معمولی، سه لایه آنتی باکتریال و چهار لایه آنتی باکتریال تولید می شوند.
  کاربرد مخازن پلی اتیلن عمودی   در اینجا به بررسی تعدادی از موارد کاربرد مخازن عمودی پلی اتیلن می پردازیم: ۱.      ذخیره سازی آب آشامیدنی ۲.      صنایع غذایی ۳.      برنامه های برداشت آب باران ۴.      کشاورزی و آبیاری ۵.      آبرسانی موقتی ۶.      آب برای دام ۷.      برنامه های مهندسی عمران که آب اصلی در دسترس نیست ۸.      ذخیره انبوه ۹.      ذخیره سازی انواع اسید ۱۰.  ذخیره سازی انواع مواد سوختی ۱۱.  ذخیره سازی انواع مواد شیمیایی   ویژگی مخازن پلی اتیلن عمودی اکنون به بررسی ویژگی های این مخازن می پردازیم:   ۱.      مناسبترین نوع مخزن برای ذخیره سازی و نگهداری انواع مایعات آشامیدنی ، شیمیایی ، دارویی ، سوخت ها ، اسیدها و … ۲.      بهترین انتخاب برای ذخیره سازی آب شرب و مایعات غذایی بدون تغییر در رنگ ، بو و مزه آن بدلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید. ۳.      قابلیت استفاده در مناطق سردسیر و گرمسیر بدلیل انتقال حرارتی بسیار پایین. ۴.      تنوع بالا در ابعاد و اندازه ، با توجه به شرایط نصب و نگهداری مشتریان. ۵.      سهولت استفاده بدلیل نصب سریع و آسان انواع اتصالات استاندارد. ۶.      مقاوم در برابر تابش اشعه UV خورشید چرا تقاضا برای مخزن آب عمودی بیشتر از سایر مخازن می باشد ؟ کلیه مخازن پلی اتیلن دارای دوام و عمر بالایی می باشند در بین این مخازن مخزن آب عمودی به علت شکل هندسی خاصی که دارد . و فرآیند تولید یکپارچه ای که دارد از مقاومت و دوام بالاتری نسبت به سایر مخازن بر خوردار می باشد.   آیا امکان نصب مخزن عمودی در ساختمان وجود دارد ؟ بله امکان نصب وجود دارد ؛ ودر صورت امکان از چند مخزن عمودی کوچک به جای یک مخزن بزرگ استفاده شود تا فرآیند شستشو و ضد عفونی مخزن به راحتی صورت پذیرد .   از کجا مخزن آب عمودی خریداری کنیم؟ برای خرید مخزن عمودی کافیست با شماره تماس شرکت مخزن مارکت تماس گرفته و یا با مراجعه به سایت مخزن مارکت دات کام به صورت آنلاین هر کجای ایران که باشید سفارش خود را ثبت کنید.   آیا می توان در محل اقدام به نصب فیتینگ روی مخزن عمودی نمود؟ بله این امکان وجود دارد؛  اما پیشنهاد می شوند که از نمایندگان محترم شرکت مخزن مارکت جهت مشاوره و نصب اتصالات استفاده شود تا از نصب صحیح و استاندارد اطمینان حاصل شود.   آیا درب کارخانه امکان نصب اتصالات روی مخزن عمودی وجود دارد؟ بله . امکان نصب فیتینگ بر روی انواع مخازن عمودی درب شرکت درصورت سفارش وجود دارد.   آیا امکان ذخیره سازی اسید داخل مخازن عمودی وجود دارد؟ اسید هایی که دارای دانسیته نزدیک به آب باشند و با مواد پلی اتیلن وارد واکنش نشوند امکان ذخیره سازی در این مخازن وجود دارد.   آیا می توان مخازن پلی اتیلن عمودی را سنگین تر تولید کرد ؟ بله امکان تولید مخازن با وزن سنگین تر وجود دارد . ولی باید با توجه به نوع مواد ذخیره شده نسبت به این افزایش وزن اقدام نمود.   مخازن عمودی در چه ابعادی تولید می شوند ؟ این مخازن همانطور که در بالا اشاره شد دارای تنوع بسیار زیادی می باشند که از ۵۵ لیتر تا ۲۰۰۰۰ لیتر ، در انواع تک لایه شفاف ، سه لایه و چهار لایه آنتی باکتریال تولید می شوند.       چرا قیمت مخازن عمودی از افقی پایین تر است؟   مخزن آب پلی اتیلن عمودی به دلیل عدم وجود پایه در سطح زیر آن وزن پایینتری دارند.وزن پایینتر مواد اولیه کمتری را نیز در ساخت به دنبال خواهد داشت ، اما مخزن پلی اتیلین افقی به دلیل وجود پایه وزن بالاتری دارند.   آیا منظور از مخازن ایستاده همان تانکر های عمودی می باشد؟ بله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مخزن۱۰۰۰عمودی بلند۳لایه/ شادمان مخزن”