خرید مخزن ذخیره و نگهداری کود مایع

مخزن آب زیرپله پلی اتیلن – پلاستیکی

مخزن آب زیر پله پلی اتیلن – پلاستیکی

تانکرهای آب با کاربردهای متنوع و در ابعاد گوناگون ساخته می‌شوند. این تانکرها جهت نگهداری آب و جلوگیری از گند زدن و جلبک زدن آب استفاده می‌شوند و آب سالم را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.

مخازن آب زیر پله‌ای به صورت بی‌رنگ تولید می‌شوند، این مخازن می‌توانند از یک تا پنج لایه داشته باشند. مخزن زیرپله پلی اتیلن مورد تایید وزارت بهداشت است و پلی اتیلن به کار رفته در آن با آب با سایر مواد سازگار واکنش نمی‌دهد.

مخزن آب زیرپله در حجم‌های ۵۰۰ لیتر، ۱۰۰۰ لیتر و ۱۵۰۰ لیتر در بازار موجود است. مخازن زیرپله بیشتر از ۱۵۰۰ لیتر به دلیل حجم زیادی که پیدا می‌کنند، تولید نمی‌شوند. بنابراین حداکثر حجم مخزن زیرپله ۱۵۰۰ لیتر است.

ویژگی‌های مخزن زیرپله پلی اتیلن

مهم‌ترین ویژگی این مخازن واکنش ناپذیر بودن پلی اتیلن است. به همین دلیل آب درون این مخازن دچار تغییر بو، رنگ و مزه نمی‌شود. به همین دلیل است که در سال‌های اخیر مخازن پلی اتیلن جایگزین مخازن فلزی شده‌اند.

ضمنا مزیت اصلی مخزن زیرپله پلی اتیلن استفاده از فضای بلااستفاده‌ی زیرپله است، به همین دلیل در منازلی که فضای اندکی برای مخزن دارند می‌تواند بسیار مناسب و کاربردی باشد.

بارگذاری ...

خرید و نصب مخزن زیرپله پلی اتیلن

پیش از تهیه مخزن حتما نسبت به مکان یابی آن اقدام کنید. فضاهای خالی منزل خود را بررسی کنید و در صورتی که فضای زیرپله را مناسب‌تر تشخیص دادید با اندازه‌گیری ابعاد آن، نسبت به خرید مخزن مورد نظر خود اقدام کنید. در صورتی که انجام این‌کار برای شما مقدور نیست می‌توانید از نصاب یا فروشنده تقاضای کمک کنید یا در صورت امکان ابعاد را برای آن‌ها ارسال کنید، تا مخزن مناسبی را برای منزل شما در نظر بگیرند.

نکته‌ای که باید به آن دقت کنید ابعاد مخزن زیرپله پلی اتیلن است. این مخزن دو ارتفاع دارد و ضمنا طول و عرض آن نیز اهمیت دارد. اتصالات مخزن باید در قسمت دیواره پشتی و مرتفع‌تر آن صورت گیرد تا مخزن به خوبی در جای خود محکم شود. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که مخازن زیرپله چون کمتر در معرض نور آفتاب و عوامل محیطی هستند، نیاز به استحکام بالایی ندارند، اما باید توجه کنید که خرید مخازن زیرپله یک یا دولایه ممکن است باعث جلبک زدن آب داخل مخزن شود، چراکه نور آفتاب به صورت غیرمستقیم می‌تواند از این تعداد لایه عبور کرده و کیفیت آب را پایین بیاورد.