لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن

مخزن آب افقی پلی اتیلن – خوابیده پلاستیکی

مخزن آب افقی پلی اتیلن – خوابیده پلاستیکی

تانکرهای آب افقی در اندازه و شکل‌های گوناگون تولید شده و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند. این مخازن در صنعت، کشاوزی و منازل کاربرد دارند. استفاده از مخزن جهت ذخیره آب باعث حفظ کیفیت و تازگی آب شده و مانع از ایجاد تغییرات شیمیایی در آن می‌شود.

مخازن افقی پلی اتیلنی به صورت بی‌رنگ و به صورت یک لایه، دولایه و سه لایه در بازار موجود هستند. جنس پلی اتیلن این مخازن به صورت استاندارد و Foof grade است و موفق به دریافت تاییدیه بهداشت شده است. از مهم‌ترین مزایای این جنس از پلی اتیلن واکنش پذیری پایین آن با سایر مواد است که باعث می‌شود کیفیت مایع درون مخزن حفظ گردد.

مخازن آب افقی دارای ابعاد متنوعی هستند. حجم این مخازن از ۸۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر متغیر است و هر حجمی کاربرد متناسب با خودش را دارد. معمولا استفاده از مخازن سه لایه ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ لیتری در مصارف خانگی رایج‌تر است. همچنین این مخازن به اشکال گوناگونی ساخته می‌شوند، که نوع مدور و مکعبی شکل آن نسبت به انواع دیگر پر استفاده‌تر هستند.

بارگذاری ...

ویژگی‌های مخزن افقی پلی اتیلن

مواد تشکیل دهنده مخازن پلی اتیلن واکنش پذیری بسیار پایینی دارند. این مواد اغلب با اسیدها، بازها و موادی مانند آب واکنش نداده و به همین دلیل آب داخل این مخازن دچار تغییر بو، رنگ و مزه نمی‌شود. همچنین مخازن سه لایه دارای یک لایه میانی بوده که مانع از عبور نور خورشید می‌شوند، در نتیجه جلبک در فضای درون مخزن رشد نخواهد کرد. مخزن افقی پلی اتیلنی به خوبی نشان داده است که جایگزین مناسبی برای مخزن‌های قدیمی فلزی است.

نصب و خرید مخزن افقی پلی اتیلن

بهتر است پیش از خرید مخزن افقی پلی اتیلن محل قرارگیری آن را تعیین کنید. این مخازن معمولا روی پشت بام قرار داده می‌شوند اما شما در صورتی که فضای دیگری را مدنظر دارید، می‌توانید آن را برای قرار دادن مخزن آماده کنید. ممکن است انجام این کار برای شما دشوار باشد، در این صورت می‌توانید از نصاب یا فروشنده تقاضای کمک کنید و از آن‌ها بخواهید که یک مخزن متناسب با فضای در اختیارتان را به شما معرفی کنند.

این مخازن همچنین می‌توانند در اتاق تاسیسات ساختمان نصب شوند. پیش از خرید مخزن حتما آن را از نظر وجود هر نوع درز و شکاف بررسی کنید. ضمنا بهتر است در صورت قرار دادن مخزن بر روی پشت بام، از مخزن افقی پلی اتیلنی سه لایه استفاده کنید.