نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن

لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن

ما در این مقاله قصد داریم شما را با انواع محصولات مخزن مارکت و همچنین لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن آشنا کنیم؛ اما قبل از آن کمی با این فروشگاه بزرگ و معتبر مخزن آب آشناشویم.

مخزن مارکت افتخار دارد که اولین سامانه مقایسه، انتخاب و خرید محصولات پلی اتیلن در ایران می باشد، شما با مراجعه به این سایت می توانید محصول مورد نظر خود را در برند های مختلف از نظر کیفیت و قیمت مقایسه کنید و در آخر با خیالی آسوده محصول خود را هر جای ایران که باشید دریافت کنید.

شما هم می توانید به صورت آنلاین از وبسایت مخزن مارکت دات کام محصول مود نظر خود را با اطمیمنان خریداری کنید و هم می توانید با شماره ۲۲۶۱۷۳۶۳ -۰۲۱ فروشگاه مخزن مارکت تماس حاصل فرمایید و از آخرین قیمت ها مطلع شوید.

فروشگاه مخزن مارکت با همکاری با چندین برند معتبر مانند: دماوند پلیمر، مجتمع پلاستیک طبرستان، تهران پلیمر یارا، بارز قطران، هرمز برکه، آذین الوند آسیا، خزر منبع بندر، شادمان مخزن و رادمان پلاست به شما مشتریان عزیز این امکان را می دهند که محصول مورد نظر خود را از بین طیف عظیمی از تنوع محصول انتخاب و خریداری نمایید.

حال قصد داریم با انواع محصولات و قیمت و ابعاد آن ها در برند های مختلف آشنا شویم:

مخزن پلی اتیلن افقی: در صورتی که محدودیت ارتفاع دارید از این مخازن استفاده کنید، در غیر این صورت مخازن عمودی به خاطر قیمت پایین تر گزینه بهتری هستند. به دلیل پایه هایی که در طرفین مخازن استوانه ای افقی تعبیه می شود این مخازن وزن بیشتری پیدا می کنند و طبعا گران تر می شوند؛ به عبارت دیگر گران تر بودن مخازن افقی به معنای کیفیت بهتر آن ها نسبت به مخازن عمودی نیست.

موارد کاربرد این مخزن عبارتند از :

۱- ذخیره و نگهداری آب شرب
۲- ذخیره آب آتش نشانی
۳-ذخیره و نگهداری انواع مواد شیمیایی سازگار با پلی اتیلن

برای خرید و اطلاع از قیمت و ابعاد مخازن افقی در برند های مختلف از طریق این لینک وارد شوید.

مخزن 1000 لیتری

مخزن پلی اتیلن عمودی: مخازن عمودی جای کمتری اشغال می کنند و معمولا عمر مفید بیشتری دارند؛ به همین دلیل پرکاربردترین مخازن آب خانگی در دنیا، انواع مخازن عمودی هستند.

یکی از مزیت های مخازن پلی اتیلن عمودی امکان نگهداری انواع اسید و مواد خورنده داخل آن ها است.

برای خرید و اطلاع از قیمت و ابعاد مخازن عمودی در برند های مختلف از طریق این لینک وارد شوید.

لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن زیر پله ای: مخازن زیرپله مخزن مارکت دات کام  از مواد اولیه درجه یک و از نوع  بهداشتی بوده  و برای نگهداری آب شرب مواد غذایی و دارویی و انواع مواد شیمیایی قابل استفاده می باشند . مخازن زیرپله ای دو لایه و سه لایه با داشتن لایه های رنگی با فیلتر نور مرئی و UV مانع از نفوذ نور به داخل مخزن شده و از رشد جلبک ها در لایه داخلی آن جلوگیری می کنند.

تمامی مخازن دو لایه و سه لایه بر اساس شرایط آب و هوایی ایران مقاوم در برابر اشعه UV خورشید می باشند و به راحتی به در مکان هایی مانند زیرپله ها، پارکینگ و اتاق های تاسیسات قابل نصب می باشند.

موارد کاربرد این مخزن عبارتند از :

۱- ذخیره و نگهداری آب شرب
۲- ذخیره آب آتش نشانی

برای خرید و اطلاع از قیمت و ابعاد مخازن زیرپله ای در برند های مختلف از طریق این لینک وارد شوید.

مخزن 500 لیتری

مخزن پلی اتیلن قیفی: یکی از مخازن پرطرفدار و پرکاربرد برای نگهداری و ذخیره مایعاتی مانند آب مخزن قیفی و یا مخزن زوک می باشد که به دلیل نوع ساختار ته قیفی که دارد تخلیه ی آب را آسان می کند به صورتی که این مخازن ته قیفی بر روی پایه هایی قرار می گیرد که قابلیت نصب شیر در انتهای مخزن قیفی وجود دارد با وجود این قابلیت می توان با باز کردن شیر انتهایی تا قطره ی آخر آب موجود در این مخازن را تخلیه کرد که این یک مزیت بزرگ می باشد.
مخزن های قیفی به صورت تک لایه و چند لایه قابل طراحی و تولید است، مخزن های ته قیفی تک لایه به دلیل وجود فقط یک لایه در برابر نورخورشید دچار جلبک می شود به همین دلیل برای استفاده در فضای آزاد و ذخیره آب آشامیدنی قابل استفاده نمی باشد اما مخازن ته قیفی چند لایه به دلیل داشتن یک لایه ی رنگی اضافی در برابر نور خورشید مقاوم بوده و ضد جلبک هستند؛ به همین دلیل برای استفاده در فضای باز و ذخیره آب آشامیدنی کاربرد دارد. تانکرهای ته قیفی به دلیل نوع ساختاری که دارند آب به صورت کامل تخلیه می شود و از بو گرفتن تانکر جلوگیری می شود.

موارد کاربرد این مخزن عبارتند از :

مخزن پلاستیکی ته قیفی به دلیل ساختاری که دارد در انواع صنایع غذایی ، شیمیایی، کشاورزی و غیره کاربرد دارد.

برای خرید و اطلاع از قیمت و ابعاد مخازن قیفی در برند های مختلف از طریق این لینک وارد شوید.

مخزن 2000 لیتری قیفی

مخزن پلی اتیلن نیسانی: مخازن نیسانی، مناسب وانت بارهای نیسانی بنزینی و دوگانه سوز در انواع مختلف و با بهترین مواد اولیه تولید شده و در فروشگاه مخزن مارکت دات کام آماده فروش می باشند. مخازن پلی اتیلن نیسانی از پشت وانت به راحتی سوار و پیاده می شوند و می توان درون آن ها انواع مایعات، مواد سوختی، اسید و مواد شیمیایی، ذخیره و جابه جا کرد.

برای خرید و اطلاع از قیمت و ابعاد مخازن نیسانی در برند های مختلف از طریق این لینک وارد شوید.

مخزن 2000 لیتری نیسانی

مخزن پلی اتیلن مکعبی افقی: مخزن آب مکعبی افقی به دلیل ارتفاع و عرض کم برای بسیاری از مکان هایی که مشکل ارتفاع دارند و یا عرض درب های ورودی و مکان نصب کم می باشد گزینه بسیار مناسبی هستند. البته مخازن آب مکعبی افقی به نسبت سایر مخازن آب پلی اتیلن نظیر مخازن افقی و مخازن عمودی قیمت بالاتری دارند؛ زیرا به دلیل نوع طراحی و ساختار آن ها، نیاز به استفاده از مواد اولیه بیشتری در تولید آن است.

برای خرید و اطلاع از قیمت و ابعاد مخازن مکعبی افقی در برند های مختلف از طریق این لینک وارد شوید.

مخزن پلی اتیلن مکعبی عمودی( مخزن کتابی ) : مخازن مکعبی عمودی خوابیده برای فضاهای با محدودیت ارتفاع و مخازن کتابی برای فضاهایی است که عرض کمی دارند. به مخزن کتابی، مخزن آب دیواری نیز گفته می شود چون معمولاً برای نصب در کنار دیوارها نیز گزینه های مناسبی هستند.

برای خرید و اطلاع از قیمت و ابعاد مخازن مکعبی عمودی( کتابی ) در برند های مختلف از طریق این لینک وارد شوید.

لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن بیضی: مخزن پلی اتیلن بیضی مناسب برای ذخیره و حمل آب، مواد لبنی، مایعات خوراکی، مایعات شیمیایی و مشتقات نفتی می باشد.

این مخازن از مواد پلی اتیلنی ساخته می شوند و جزء مخازن ارزان قیمت به حساب می آیند.

مخزن پلی اتیلن بیضی طول عمر و دوام بالایی نسبت به مخازن فلزی مشابه دارد؛ این مخازن با ارتفاع کم و طول زیادی که دارند برای فضاهایی که محدودیت ارتفاع دارند بسیار مناسب است.

برای خرید و اطلاع از قیمت و ابعاد مخازن بیضی در برند های مختلف از طریق این لینک وارد شوید.

لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن

وان پلی اتیلن: وان پلاستیکی، تولید شده از پلی اتیلن با کیفیت در کاربردهای صنعتی، شیلاتی و خانگی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. 

 این وان ها ضمن دارا بودن استحکام بسیار بالا ، وزن کم و مقاومت در برابر اشعه یو وی آفتاب ، کاملا ضد خوردگی می باشند به همین دلیل قابلیت به کار گیری در طیف وسیعی از صنایع را دارا می باشند.

موارد کاربرد این محصول عبارتند از :

  1. وان نگهداری ماهیان خوراکی به صورت زنده در فروشگاه های عرضه محصولات شیلاتی
  2. وان تولید و پرورش آبزیان زینتی مانند ماهی قرمز و انواع کوی و گلد فیش و غیره
  3. وان شستشو ی میوه و سبزیجات به صورت صنعتی و نیمه صنعتی
  4. وان پرورش ماهی و محصولات شیلاتی
  5. وان پرورش زالو
  6. وان صنایع آبکاری
  7. وان صنایع نساجی
  8. وان استخر بازی کودکان
  9. وان صنایع لبنی و تولید پنیر

برای خرید و اطلاع از قیمت و ابعاد وان پلی اتیلن در برند های مختلف از طریق این لینک وارد شوید.

لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن

منبع انبساط: منبع انبساط مخزنی است که فشار اضافی سیالات گرم شده را بالانس کرده و کمبود آب در گردش درون سیستم های حرارت مرکزی را جبران می کند. انواع مختلفی از مخارن انبساط وجود دارد که به طور کلی در دو دسته مخازن انبساط باز و مخازن انبساط بسته تقسیم بندی می شوند.

برای خرید و اطلاع از قیمت و ابعاد منبع انبساط در برند های مختلف از طریق این لینک وارد شوید.

لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن

شناور یا فلوتر: فلوتر یا شناور آب در سیستم های آبرسانی که پمپ آب وجود دارد، برای قطع و وصل کردن پمپاژ آب استفاده می‌شود و کارکرد ساده ای دارد. قطعه شناوری بر سر فلوتر متصل شده است که معمولا مانند توپ پلاستیکی است و به قدری سبک است (چگالی کمتری از آب دارد) که با بالا آمدن سطح آب بر روی آن شناور مانده و موجب قطع شدن جریان میگردد.

برای خرید و اطلاع از قیمت شناور یا فلوتر از طریق این لینک وارد شوید.

فیتینگ: فیتینگ به انواع اتصالات در سیستم لوله کشی گفته می شود که در هنگام تغییر مسیر ها و یا انشعابگیری مورد استفاده قرار می گیرند.

برای خرید و اطلاع از قیمت فیتینگ از طریق این لینک وارد شوید.

همانطور که مشاهده کردید فروشگاه مخزن مارکت دات کام از لحاظ تنوع محصول و برند های تولیدی نظیر ندارد، در این جا شما با لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن و محصولات دیگر آشنا شدید، شما می توانید محصول مورد نظر خود را با خیالی آسوده خریداری کنید؛ همچنین مجموعه بزرگ مخزن مارکت برای راحتی شما هموطنان عزیز از حجم ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ لیتر ارسال رایگان درنظر گرفته است.

شما مشتریان عزیز می توانید صفحه ما را  در اینستاگرام، تلگرام و توییتر دنبال کنید و از لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید