مخزن۳۰۰۰لیتری بیضی۳لایه/مجتمع پلاستیک طبرستان

مخزن3000لیتری بیضی3لایه/مجتمع پلاستیک طبرستان محصول مورد بررسی است برای مشاهده محصولات مشابه به وبسایت مخزن مارکت مراجعه فرمایید.

مخزن پلی اتیلن چیست؟

با استفاده از مخازن پلی اتیلن مشکل کمبود فشار و قطعی آب را برای همیشه حل کنید.مخزن پلی اتیلن برای ذخیره آب و موادی که با پلی اتیلن سازگاری دارند تولید می شود.

این مخازن در انواع تک لایه، دولایه و سه لایه وجود دارند که نوع سوم کاربرد بیشتری دارد. همچنین مخازن پلی اتیلن در اشکال مختلف متناسب با نیاز شما تولید می شوند که از انواع آن ها می توان به مخزن پلی اتیلن قیفی، عمودی، افقی، زیر پله ای، و غیره اشاره کرد.

 

کاربرد مخازن پلی اتیلن بر اساس تعداد لایه:

 1. مخزن  تک لایه: برای نگهداری سوخت، اسید و مایعات مشابه مورد استفاده است.
 2. منبع دولایه: جهت ذخیره سازی آب در محیط های سرپوشیده مورد استفاد قرار می گیرد.
 3. مخزن سه لایه: صرفا برای ذخیره آب در محیط هایی است که در معرض تابش مستقیم نور خورشید هستند این مخازن ضد جلبک و آنتی باکتریال هستند.

مخزن پلی اتیلن بیضی مناسب برای ذخیره و حمل آب، مواد لبنی، مایعات خوراکی، مایعات شیمیایی و مشتقات نفتی می باشد.

این مخازن از مواد پلی اتیلنی ساخته می شوند و جزء مخازن ارزان قیمت به حساب می آیند.

مخزن پلی اتیلن بیضی طول عمر و دوام بالایی نسبت به مخازن فلزی مشابه دارد؛ این مخازن با ارتفاع کم و طول زیادی که دارند برای فضاهایی که محدودیت ارتفاع دارند بسیار مناسب است.

در برند طبرستان مخزن بیضی از حجم 500 تا 5000 لیتر تولید می شود.

مخزن3000لیتری بیضی3لایه/مجتمع پلاستیک طبرستان – برای اطلاع از قیمت ها با شماره ۶۳ ۷۳ ۶۱ ۲۲ – ۰۲۱ تماس بگیرید.

 • مخازن بیضی از حجم 500 لیتر الی 2000 لیتر تولید میشود مناسب جهت نگهداری انواع مایعات ازقبیل ( آب آشامیدنی ،سوخت ، اسید و ...)  در فضاهایی با محدودیت زیاد ارتفاع میباشند به صورت بی رنگ یا تک لایه ، دو لایه ، سه لایه تولید می شوند. مخازن افقی بیضی سه لایه ضد جلبک و یا آنتی باکتریال برای ذخیره آب شرب در محیطهای روشن و زیر نور مستقیم آفتاب پیشنهاد می گردد. انواع کاربردهای مخزن بیضی پلی اتیلن کاربرد بسیار متنوع این مخازن عبارتند از: ذخیره و حمل و نقل آب، لبنیات، مایعات خوراکی دیگر، مواد شیمیایی مایع و مشتقات نفتی نگهداری مواد اولیه بهداشتی Food Grade (قابل استفاده در صنایع غذایی و خانگی) صنایع مختلف مانند صنایع غذایی، شیمیایی، دامپروری استفاده در بیمارستان‌ها مصارف خانگی مزایای مخازن بیضی از مزایای متعدد این مخازن، می‌توان موارد زیر را به شمار آورد: تنوع در رنگ، اندازه، شکل و انواع تک‌لایه، چندلایه و فوم‌دار متشکل از گرانول‌های خوراکی و مناسب نگهداری مواد غذایی وزن سبک مقاوم در برابر اسید و مواد شیمیایی ضد جلبک و آنتی‌باکتریال ضد زنگ و ضد رطوبت نصب آسان شیر و اتصالات مقاومت در برابر خوردگی و دوام بالا از دیگر ویژگی‌های مخازن بیضی افقی، افزودنی‌های ضد اشعه ماورا بنفش خورشید است که محتویات مخازن را در برابر اشعه UV، حفظ می‌کند. مخزن بیضی پلی اتیلن تولید شده، دارای پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. مخازن افقی با دو شکل هندسی سطح مقطع گرد و بیضی تهیه می‌شوند. مخزن بیضی پلی اتیلن برای نگهداری انواع مایعات مانند آب آشامیدنی، سوخت‌های مختلف، اسید و بسیاری مواد دیگر تولید می‌شود. همچنین مخلوط مواد شیمیایی، ترکیبات سموم شیمیایی و انواع مواد تقویت‌کننده خاک را هم می‌توان در این مخازن نگهداری کرد. حجم مخزن‌های پلی اتیلن از ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ لیتر متغیر است و مناسب فضاهایی با ارتفاع کم طراحی می‌شود. البته مخزن ۷۰۰۰ لیتری بیضی هم وجود دارد که بزرگ‌ترین مخزن با مقطع بیضی است و در برخی موارد استفاده می‌شود. این مخازن در انواع بی‌رنگ، تک‌لایه، دو لایه، سه‌لایه و چهارلایه فوم‌دار قابل تهیه است. مخزن تک‌لایه مناسب نگهداری سوخت، اسید و مایعات مشابه دیگر است. مخازن دو لایه برای نگهداری آب در فضاهای سرپوشیده استفاده می‌شوند. و در نهایت، مزیت مخزن بیضی افقی سه‌لایه، ضد جلبک و ضد باکتری بودن آن است که این خاصیت آنتی‌باکتریال و ضد نفوذ آفتاب، باعث می‌شود تا این مخازن را به منظور ذخیره آب آشامیدنی در محیط‌های روشن و در معرض نور مستقیم خورشید استفاده کرد. مخزن پلی اتیلن بیضی همانطور که می دانید کشور ما از کشور های گرم و خشک می باشد و برای تامین آب شرب با افت فشار آب و حتی کمبود آب روبرو هستیم؛ دراین صورت یکی از راه کار های مفید در جهت تامین آب تهیه یک مخزن ذخیره سازی خوب می باشد این مخازن آب را با نام های منبع آب و تانکر آب نیزمی شناسیم یکی از مخازن مناسب جهت ذخیره سازی آب مخزن بیضی شکل می باشد.
   مخازن  بیضی شکل ، که با نام مخازن خوابیده نیز شناخته می شود؛ همانطور که از نامش پیداست به شکل بیضی تولید می شود . این مخازن را که از مواد پلی اتیلن تولید می کنند از مخازن ارزان و باکیفیت می باشد که دارای دوام و طول عمر بیشتری نسبت به نمونه های فلزی می باشد.
   از این رو انتخاب این نوع مخازن جهت ذخیره سازی آب برای مکان هایی که شکل هندسی خاصی دارند بسیار مناسب می باشد . این مخازن را با ارتفاع کم و طول زیاد تولید می کنند که برای مکان هایی که محدودیت ارتفاع دارند بسیار مناسب می باشند.
  مخازن بیضی از مواد اولیه درجه یک و دارای تاییدیه های بهداشتی و غذایی (Food Grade) از سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد ایران است. عموما مخزن های بیضی  برای نگهداری و ذخیره سازی آب شرب در ساختمان استفاده می شود ، با این وجود از این مخازن برای نگهداری انواع مایعات غذایی ، دارویی ، شیمیایی و حتی سوخت نیز استفاده می شود.
  کلیه مخازن چند لایه از جمله مخازن بیضی شکل دارای یک لایه میانی مشکی رنگ مقاوم در برابر تابش اشعه UV خورشید است.البته شما می توانید در جاهایی که نور مستقیم خورشید وجود ندارد از مخازن تک لایه هم استفاده کنید منتهی با توجه به تفاوت قیمت ناچیز مخازن تک لایه و چند لایه ، پیشنهاد ما به شما استفاده از مخازن بیضی آنتی باکتریال چند لایه است.

  کاربرد مخازن بیضی

  ۱.از این مخازن جهت ذخیره سازی آب شرب ساختمان ۲. جهت ذخیره سازی آب ضروری آتش نشانی ساختمان ۳. جهت ذخیره سازی مایعات صنعتی و شیمیایی

  ویژگی مخازن بیضی

  ۱.      مناسبترین نوع مخزن برای ذخیره سازی و نگهداری انواع مایعات آشامیدنی ، شیمیایی ، دارویی ، سوخت ها ، اسیدها و …
  ۲.      تنها مخازن تولید شده با تکنولوژی نانو ، کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال مورد تایید انستیتو پاستو و جهادهای دانشگاهی در ایران
  ۳.      بهترین انتخاب برای ذخیره سازی آب شرب و مایعات غذایی بدون تغییر در رنگ ، بو و مزه آن بدلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و فودگرید
  ۴.      دارای نشان ملی استاندارد از سازمان ملی استاندارد و پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو به صورت مندرج روی مخازن
  ۵.      قابلیت استفاده در مناطق سردسیر و گرمسیر بدلیل انتقال حرارتی بسیار پایین
  ۶.      تنوع بالا در ابعاد و اندازه ، با توجه به شرایط نصب و نگهداری مشتریان
  ۷.      سهولت استفاده بدلیل نصب سریع و آسان انواع اتصالات استاندارد
  ۸.      مقاوم در برابر تابش اشعه UV خورشید

  قیمت و خرید مخازن بیضی

  برای اطلاع از قیمت ها و خرید مخزن بیضی و محصولات پلی اتیلن مشابه می توانید به سایت مخزن مارکت دات کام مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاع از آخرین قیمت ها با شماره ۲۲۶۱۷۳۶۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

در انبار موجود نمی باشد

دسته:
طول:
252cm
عرض:
162cm
ارتفاع:
107cm
گارانتی:5
حجم (لیتراژ):
گواهینامه‌ها: iso 22000 : 2005 - iso 9001: 2008 - استاندارد ملی ایران - سازمان غذا دارو ( نشان سیب سلامت )
مجتمع پلاستیک طبرستان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مخزن۳۰۰۰لیتری بیضی۳لایه/مجتمع پلاستیک طبرستان”