خرید مخزن ذخیره و نگهداری کود مایع

مخزن آب پشت نیسانی پلی اتیلن – پلاستیکی

مخزن آب پشت نیسانی پلی اتیلن – پلاستیکی

مخزن پشت نیسانی پلی اتیلن یک محصول پرکاربرد برای جابجایی انواع سیالات است. مخازن عمودی برای پشت نیسان قابل استفاده نیستند. همچنین مخازن افقی در این شرایط دچار ترکیدگی می‌شوند، چرا که برای مکان بدون فشار طراحی شده‌اند. مخازن پشت نیسانی نسبت به مخازن ساکن، استحکام بیشتر آن‌ها است که از ایجاد تلاطم ناشی از حرکت در مایعات درون خود جلوگیری می‌کند.

ضربه‌های ناشی از حرکت نیسان و جابجایی‌ها توسط بدنه مقاوم مخازن پلی اتیلن پشت نیسانی خنثی می‌شود. گفتنی است مخازن پشت نیسانی به سه گروه کوتاه، گازسوز یا دوگانه‌سوز و تک‌سوز یا بنزینی تقسیم می‌شوند. از موارد قابل توجه در این مخازن، جنس آن‌ها است. مخازن با جنس پلی اتیلن یا پلاستیکی نسبت به مخازن فلزی، در برابر خوردگی مقاوم بوده و با بسیاری از مواد شیمیایی سازگار هستند.

بارگذاری ...

مزایای مخازن پلی اتیلن پشت نیسانی

مخازن تانکر نیسانی پلی اتیلن از ویژگی‌های متعددی برخوردارند. برای مثال، مخزن پشت نیسانی پلی اتیلن به راحتی سوار و پیاده می‌شود و می‌توان سیالاتی مانند سوخت‌های مختلف، مواد اسیدی و دیگر ترکیبات شیمیایی مایع را به وسیله آن‌ها جابجا کرد.

همچنین این مخزن‌ها برای حمل و نقل آب آشامیدنی، ماهی زنده و دیگر آبزیان، قابل استفاده هستند. از دیگر مزایای مخزن تانکر پشت نیسانی پلی اتیلن، می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • مقاوم در برابر ضربه، خورندگی و زنگ‌زدگی
  • عدم ایجاد تغییر در ماهیت سیال
  • مقاومت بالا در برابر نور خورشید
  • خاصیت ضد جلبک و آنتی‌باکتریال
  • دارای لایه محافظ در برابر اشعه UV
  • دارای نشان استاندارد و گواهی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مخزن پشت نیسانی پلی اتیلن در سه گنجایش ۱۵۰۰ لیتر، ۲۰۰۰ لیتر و ۲۵۰۰ لیتر تولید می‌شود. وانت‌بارهای نیسانی می‌توانند از این مخازن استفاده کرده و انواع مایعات را جابجا کنند. گفتنی است طراحی خاص این تانکرهای مخزن، موجب شده است تا از خطرات ناشی از حمل آن‌ها جلوگیری شود. برای مثال، ارتفاع کم مخازن از خطر برهم خوردن تعادل اتومبیل حامل مخزن، جلوگیری می‌کند.

مخازن پشت نیسانی پلی اتیلن از قابلیت نصب انواع اتصالات مانند اتصالات برنجی، ارتالون و کامپوزیتی برخوردار هستند.