لیست قیمت منبع آب در خراسان جنوبی و بیرجند

مخزن آب در خراسان جنوبی یک نیاز اساسی تلقی میشود، استان خراسان جنوبی که در شرق ایران قرار دارد و مرکز آن بیرجند می باشد. این استان جزء استان های کویری ایران به شمار می آید که امسال نوزدهمین سال خشکسالی خود را پشت سر گذاشته است؛ همچنین روستاهای اطراف این استان با معضل شدید کمبود آب مواجه هستند و امروزه هیچ اثری از سرزندگی در این روستا ها دیده نمی شود. در این استان به دلیل کاهش منابع آب مشکلات جدی بوجود آمده است از جمله این مسائل می توان به: افت فشار و یا حتی قطعی آب شرب ساختمان ها در شهرهای مختلف این استان می توان اشاره کرد. تنها راه کار موجود برای حل مشکل افت فشار آب ساختمان در استان خراسان جنوبی، تامین مخزن آب و اتصال آن به پمپ می باشد. وجود منبع آب پیش از اتصال پمپ به شبکه آب شهری، چند سالی است توسط سازمان آب در بسیاری از شهر ها اجباری شده است.

مخزن پلی اتیلن در بیرجند

مخازن و منبع های آب مختلفی در بازار مخزن آب استان خراسان جنوبی به فروش می رسد. مخازن پلی اتیلن و پلاستیکی تولید شده از پلی اتیلن با گرید خوراکی بیش از سایر انواع مخازن مورد استقبال مردم و صنایع این استان و دیگر استان های کشور قرار گرفته است. فروشگاه مخزن مارکت برای تامین نیاز خرید مخازن آب، امکان خرید انواع مخازن آب پلی اتیلنی در استان خراسان جنوبی را توسط عاملین فروش و یا ارسال از طریق باربری با خدمات حمل رایگان برای ابعاد مخزن ۱۰۰۰ تا منبع آب ۲۰۰۰۰ لیتر فراهم کرده است.

چه مخزن آبی برای شهر بیرجند مناسب است؟

همانگونه که در بالا بیان شد بهترین نوع مخزن، مخزن آب پلی اتیلن در بیرجند است. این نوع مخزن با دارا بودن مقاومت بالا در برابر ضربه و خوردگی و همچینن لایه محافظ که مانع از رشد جلبک در منبع آب می شود بسیار پرطرفدار می باشد. مخزن پلی اتیلن در بیرجند به یک راه حل اساسی برای مقابله با معضل کم آبی تبدیل شده است.

خرید مخزن آب در بیرجند

خرید مخزن آب در بیرجند، مخازن پلی اتیلن تنوع بسیار زیادی دارند به عنوان مثال اگر شما فضای کافی و مناسب برای نگهداری و نصب مخزن آب ندارید می توانید از فضای زیر پله به عنوان محل نصب مخزن استفاده کنید؛ در این شرایط می توانید از مخزن زیرپله ای خریداری کنید و دیگر نگران فضایی که منبع آب اشغال می کند نباشید.

مخزن آب زیرپله ای در بیرجند

مخزن آب زیرپله ای در بیرجند، حال که صحبت از منبع آب زیرپله شد بهتر است کمی بیشتر با این نوع مخزن آشنا شویم. مخازن زیرپله ای متداولترین مخازن ذخیره آب برای نصب در فضای زیر راه پله ها هستند؛ ولی با این حال فضای زیرپله ها به دلیل محدودیت هایی که از نظر ابعاد دارند، نیازمند بررسی بیشتری هستند و به راحتی نمی توان هر مخزن آبی را در این مکان ها جای داد. از طرفی تنوع مخازن زیرپله ای کم بوده و ممکن است نیاز پیدا کنید تا از سایر انواع مخازن ذخیره آب در زیر راه پله ها استفاده کنید.

ویژگی مخازن زیرپله ای در بیرجند

در اینجا کمی با ویژگی مخازن زیرپله ای در بیرجند آشنا خواهیم شد:
  1. تولید در انواع تک لایه و سه لایه ضد باکتری و جلبک
  2. دارای ابعاد استاندارد به منظور قرار گرفتن در انواع زیرپله ها
  3. دارای لایه محافظ در برابر اشعه UV آفتاب
  4. گارانتی تعویض ، تعمیر و خدمات پس از فروش
  5. امکان ارسال به سراسر کشور
  6. دارای نشان ملی استاندارد ایران
  7. دارای پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو
  8. امکان ارسال درب آدرس مشتری

قیمت منبع آب در بیرجند

شما می توانید با مراجعه به سایت مخزن مارکت تمامی محصولات با قیمت های آن ها را مشاهده کنید؛ البته به واسطه نوسانان قیمت، برای گرفتن قیمت روز این محصولات می توانید با شماره ۶۳ ۷۳ ۶۱ ۲۲۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

شرایط خرید مخزن پلی اتیلن برای بیرجند از مخزن مارکت

خرید محصول از سایت مخزن مارکت دات کام بسیار ساده می باشد، کافی است وارد آدرس سایت شوید و محصول مورد نظر خود را طبق فضا و کاربردی که دارید انتخاب و سپس خریداری کنید؛ همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در خرید با مشاوران ما در تماس باشید۰۲۱۲۲۶۱۷۳۶۳.